UAB "GVA technika" — įmonės kodas 300083127
- Įmonės kodas
- 300083127
- PVN nr.
- LT100001870919
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Augustavo k.
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Švenčionėlių sen., Augustavo k., Pašaminės g. 8-2, LT-18206, 18206 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4664 — Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 45 269 | 25 250 | 23 754 | 58 974 | 50 516 | 35 778 |
| Visos pajamos | 45 269 | 25 250 | 23 754 | 58 974 | 50 516 | 35 778 |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 355 | 1 212 | 0 | 24 203 | 6 908 | 5 704 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 166 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 7 937 | 1 151 | 0 | 23 051 | 6 563 | 5 418 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 166 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 21 370 | 19 591 | 21 084 | 20 784 | 36 457 | 36 813 |
| Trumpalaikis turtas | 30 594 | 31 577 | 29 619 | 54 500 | 44 048 | 52 900 |
| Visi įsipareigojimai | 24 203 | 23 848 | 22 415 | 24 244 | 23 203 | 27 293 |
| Nuosavas kapitalas | 27 761 | 28 004 | 26 838 | 49 890 | 56 452 | 61 870 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 844 NACE 4664 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "GVA technika" 2024 m. nurodė 35 778 € apyvartą, tai yra 29,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė uždirbo 5 418 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 27 293 €, o nuosavas kapitalas — 61 870 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "BMB INDUSTRIA" | Virkytų k. 1A | 35 867 | 14 771 | 2 |
| UAB "Ketana" | Vilnius | 35 000 | −5 064 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė Etermos technikos salonas | Vilnius | 34 851 | −5 333 | 2 |
| MB "Jungtiniai siaurieji geležinkeliai" | Panevėžys | 37 087 | 776 | — |
| UAB "VISRUPA" | Gindulių k. | 34 399 | −26 416 | 1 |
| UAB "BELSIS" | Vilnius | 37 243 | −34 725 | — |
| SOLAR4SALE UAB | Vilnius | 34 018 | 1 704 | 1 |
| MB "Sergtrioservis" | Klaipėda | 37 579 | 8 230 | — |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 100. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "GVA technika" apyvarta?
2024 m. UAB "GVA technika" nurodė 35 778 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "GVA technika" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 418 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "GVA technika"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "GVA technika"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ (EVRK 4664), įsikūrusi Augustavo k., Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "GVA technika"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą