UAB "Gugis" — įmonės kodas 148183078
- Įmonės kodas
- 148183078
- PVN nr.
- LT481830716
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Pročiūnų k. 1
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Naujojo Daugėliškio sen., Pročiūnų k. 1, LT-30294, 30294 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 179 | 1 617 | — | — | — | — | — | 54 950 | 111 856 | 51 391 |
| Visos pajamos | 8 179 | 1 617 | — | — | — | — | — | 54 950 | 111 856 | 51 391 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 108 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 067 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 252 | 74 202 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 99 | 6 045 | 797 | 62 | 2 250 | 140 | 33 | 0 | 0 | 4 503 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 1 534 | 1 199 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 408 | 436 854 | 615 518 |
| Trumpalaikis turtas | 10 155 | 3 749 | 3 937 | 3 916 | 1 963 | 1 823 | 1 790 | 197 307 | 125 689 | 114 610 |
| Visi įsipareigojimai | 560 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 167 035 | 444 150 | 695 387 |
| Nuosavas kapitalas | 11 129 | 4 774 | 3 977 | 3 916 | 1 963 | 1 823 | 1 790 | 35 042 | 109 244 | 34 741 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 863 NACE 4712 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Gugis" 2024 m. nurodė 51 391 € apyvartą, tai yra 54,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 4 503 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 695 387 €, o nuosavas kapitalas — 34 741 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Lucente try" | Pempiškės k. 14 | 11 964 | 11 240 | 1 |
| UAB "Fidem" | Vilnius | 51 314 | 5 514 | 2 |
| MB "ABU talentai" | Palanga | 51 499 | −46 955 | 1 |
| UAB "Decopolis" | Klaipėda | 51 272 | 1 599 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "NASTINA" | Vilnius | 51 270 | −3 481 | 1 |
| MB LUK e-Sales | Klaipėda | 51 265 | 13 143 | 3 |
| UAB "Ficus" | Vilnius | 51 244 | −9 323 | 1 |
| UAB "Chemstoff" | Jonava | 51 168 | −6 526 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 13. vieta — TOP 24 įmonių prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 27. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės kita nespecializuota mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 75. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Gugis" apyvarta?
2024 m. UAB "Gugis" nurodė 51 391 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Gugis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 503 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Gugis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Gugis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Pročiūnų k. 1, Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Gugis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą