UAB "Gudelių autoservisas" — įmonės kodas 304498334
- Įmonės kodas
- 304498334
- PVN nr.
- LT100012371118
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Gudelių k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Gudelių k., Tvenkinio g. 11, LT-69454, 69454 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Apr 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 29 173 | 38 522 | 74 318 | 54 979 | 35 899 | 56 170 | 51 527 | 75 046 |
| Visos pajamos | 29 173 | 38 522 | 74 318 | 54 979 | 35 899 | 56 170 | 51 527 | 75 046 |
| Pelnas prieš mokesčius | 799 | 103 | 0 | 148 | 87 | 26 | 0 | 145 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 565 | 0 | 0 | 0 | 5 141 | 0 |
| Grynasis pelnas | 759 | 98 | 0 | 141 | 87 | 26 | 0 | 145 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 2 565 | 0 | 0 | 0 | 5 141 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 198 | 132 | 728 | 497 | 333 | 167 | 2 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 6 944 | 9 991 | 9 067 | 18 487 | 31 443 | 24 529 | 21 718 | 28 288 |
| Visi įsipareigojimai | 3 883 | 6 766 | 9 004 | 18 052 | 30 757 | 23 652 | 25 818 | 32 243 |
| Nuosavas kapitalas | 3 259 | 3 357 | 791 | 932 | 1 019 | 1 044 | −4 098 | −3 953 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 114 NACE 9531 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Gudelių autoservisas" 2024 m. nurodė 75 046 € apyvartą, tai yra 45,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 145 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 32 243 €, o nuosavas kapitalas — −3 953 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB AutoStend | Bagotosios k. | 89 871 | 3 283 | 3 |
| UAB IG Camper van | Panevėžys | 74 984 | −14 632 | 4 |
| MB "Automobilių dažymas" | Šiauliai | 75 160 | −14 712 | 5 |
| UAB "Initionas" | Vilnius | 74 701 | 1 532 | 5 |
| UAB "Sabara" | Dubėnų k. | 74 661 | −16 121 | 4 |
| UAB Auksinis servisas | Vilnius | 75 444 | −41 301 | 4 |
| MB Vitirma | Kaunas | 74 510 | 22 227 | 3 |
| MB "AB composites" | Šiauliai | 74 502 | 48 722 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2021 m.
- 55. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Gudelių autoservisas" apyvarta?
2024 m. UAB "Gudelių autoservisas" nurodė 75 046 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Gudelių autoservisas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 145 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Gudelių autoservisas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Gudelių autoservisas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Gudelių k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Gudelių autoservisas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą