Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra įmonės Lietuvoje (EVRK 9531)
Sekcija T — Kitos paslaugos
Aktyvios įmonės (2024)
2 743
Bendra apyvarta
1,1 mlrd. €▲ 56,1%
Darbuotojai
11 682
Medianinė marža
2,7%
Augimas (metinis)
+56,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9531
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Everwest Group UAB | Vilniaus r. sav. | 327 743 000 | −1 324 830 | 2 | — |
| 2 | UAB "Trelo" | Vilnius | 31 635 398 | −667 739 | 217 | |
| 3 | UAB "MIRELI" | Šiauliai | 19 261 812 | 254 633 | 211 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė EW Service | Vilnius | 16 576 721 | −649 690 | 134 | |
| 5 | UAB "Truck master" | Šiauliai | 16 475 289 | −1 061 657 | 121 | |
| 6 | UAB "Bleiras Service" | Vilnius | 12 536 861 | 25 852 | 75 | |
| 7 | UAB "AKSM Trading" | Klaipėdos r. sav. | 9 866 497 | 130 404 | 12 | |
| 8 | UAB "EUROGLASS" | Vilniaus r. sav. | 9 129 463 | 727 357 | 64 | |
| 9 | UAB "Švaros broliai" | Vilnius | 8 841 115 | −400 016 | 75 | |
| 10 | UAB Voltronas LT | Vilnius | 8 778 712 | 683 604 | 56 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "RIMTOMA" | Vilnius | 8 460 253 | 109 898 | 34 | |
| 12 | UAB "Liūto švara" | Vilnius | 7 927 475 | 108 535 | 7 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "PIKASOMA" | Klaipėda | 7 824 489 | −189 102 | 19 | |
| 14 | UAB "NST Service" | Gargždai | 7 113 532 | 752 356 | 69 | |
| 15 | UAB "Delca invest" | Marijampolės sav. | 7 084 116 | 306 223 | 68 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autofortas" | Kaunas | 6 337 152 | 179 650 | 53 | |
| 17 | UAB "TS Centras" | Vilnius | 6 038 091 | 14 494 | 9 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ivetra ir Ko" | Kauno r. sav. | 5 822 138 | 207 505 | 51 | |
| 19 | UAB "Nestina" | Vilnius | 5 628 460 | −18 933 | 1 | |
| 20 | UAB "Longo Shared Services" | Panevėžys | 5 419 844 | 26 770 | 75 | |
| 21 | UAB Lithuania Defense Services | Jonavos r. sav. | 5 299 459 | 1 766 825 | 10 | |
| 22 | UAB "REM-STARTAS" | Vilnius | 5 267 524 | 947 393 | 23 | |
| 23 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "TURBOSERVISAS" | Vilnius | 5 177 144 | 658 428 | 30 | |
| 24 | UAB "Transtiros sunkvežimių servisas" | Vilniaus m. sav. | 4 959 333 | 290 140 | 37 | |
| 25 | UAB "Auto moto NG" | Šiauliai | 4 677 685 | 366 086 | 19 | |
| 26 | UAB "Departus Truck Service" | Šiauliai | 4 515 617 | 322 226 | 37 | |
| 27 | UAB "KEMI SERVICE" | Vilnius | 4 139 003 | 188 954 | 47 | |
| 28 | UAB "Detalių tiekimas" | Vilniaus r. sav. | 3 848 511 | 5 543 | 8 | |
| 29 | UAB "Fikstra" | Šalčininkai | 3 823 547 | 6 150 | 43 | |
| 30 | MB ''Jasauta'' | Rokiškio r. sav. | 3 757 490 | 815 434 | 9 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "PORIGIDA" | Šiauliai | 3 711 550 | 274 970 | 52 | |
| 32 | UAB "AKSTĖ-servisas" | Kaunas | 3 637 246 | 328 705 | 47 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė Remitė | Vilnius | 3 625 145 | 59 244 | 2 | |
| 34 | UAB "BERIVA" | Vilnius | 3 600 546 | 57 846 | 12 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "Daniliškių autocentras" | Vilnius | 3 501 818 | 204 088 | 51 | |
| 36 | UAB "RVR servisas" | Vilnius | 3 494 726 | 6 826 | 33 | |
| 37 | UAB "Ternitas" | Panevėžys | 3 394 791 | 883 680 | 12 | |
| 38 | UAB "Mautoras" | Vilnius | 3 361 347 | 24 235 | 15 | |
| 39 | UAB "AIRBAG LT" | Šakiai | 3 132 189 | 142 562 | 124 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAUDRIUS" | Vilnius | 3 120 186 | −98 634 | 8 | |
| 41 | 4Cars, UAB | Vilnius | 3 096 469 | 103 832 | 81 | |
| 42 | UAB "Eisera" | Vilnius | 3 047 242 | 45 267 | 13 | |
| 43 | UAB "DEPARTUS" | Šiauliai | 2 963 329 | 109 657 | 61 | |
| 44 | UAB "Detagama PRO" | Kaunas | 2 893 155 | 471 247 | 15 | |
| 45 | UAB "Altas automotive" | Kaunas | 2 791 617 | 473 739 | 15 | |
| 46 | UAB "DEL AUTO" | Šiauliai | 2 754 098 | 101 101 | 18 | |
| 47 | UAB Autoservisas MOBILIS | Kaunas | 2 743 678 | 191 235 | 33 | — |
| 48 | UAB "STS KĖBULAI" | Vilniaus r. sav. | 2 689 466 | 513 319 | 33 | |
| 49 | UAB "Techtransa" | Klaipėda | 2 660 326 | 256 657 | 22 | |
| 50 | Bendra Lietuvos ir Danijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "Lautra Motors" | Vilnius | 2 657 000 | 74 000 | 17 | |
| 51 | Express Pro R2, UAB | Vilnius | 2 558 580 | 371 697 | 12 | |
| 52 | UAB Solaris Bus & Coach LT | Kauno r. sav. | 2 519 029 | 54 802 | 5 | |
| 53 | UAB "Deigas" | Panevėžys | 2 493 005 | 1 002 885 | 30 | |
| 54 | UAB "Trelo automobilių servisas" | Klaipėda | 2 465 381 | −275 212 | 21 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "ERTONA" | Šiauliai | 2 401 335 | 86 101 | 20 | |
| 56 | UAB "Dservis" | Kaunas | 2 312 399 | 29 978 | 30 | |
| 57 | UAB Baltijos autoremontas | Vilniaus r. sav. | 2 300 424 | 59 833 | 35 | |
| 58 | UAB "Reiservis" | Panevėžys | 2 210 988 | 68 701 | 16 | |
| 59 | UAB "Saukesta" | Alytus | 2 179 652 | 1 815 | 25 | |
| 60 | UAB "AUTOVISATOS SERVISAS" | Vilnius | 2 142 200 | 65 485 | 27 | |
| 61 | UAB "Kelio servisas Šiauliuose" | Panevėžys | 2 097 460 | 144 904 | 19 | |
| 62 | Do it yourself, UAB | Vilnius | 2 064 088 | 157 457 | 14 | |
| 63 | UAB "Stilartas" | Vilnius | 2 047 755 | 78 506 | 10 | |
| 64 | UAB "TRANFASTA" | Vilnius | 2 037 928 | 31 764 | 23 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "AUSEGRA" | Vilnius | 2 022 974 | 215 503 | 33 | |
| 66 | UAB "DELT Truck Service" | Šiauliai | 2 016 975 | 114 397 | 15 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "TE taškas" | Panevėžys | 2 014 214 | 356 819 | 24 | |
| 68 | UAB "Edvardo servisas" | Mažeikiai | 2 009 730 | 161 483 | 39 | |
| 69 | GT autoservisas, UAB | Klaipėda | 1 999 312 | 2 838 | 27 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dizrida" | Kaunas | 1 976 012 | 262 395 | 25 | |
| 71 | UAB "Autostilsas" | Šiauliai | 1 959 217 | 8 975 | 25 | |
| 72 | UAB "TURBOBALTIC" | Vilnius | 1 939 278 | −62 625 | 27 | |
| 73 | UAB "Mažeikių autoservisas" | Mažeikiai | 1 932 578 | 30 186 | 27 | |
| 74 | UAB "Narmis" | Panevėžys | 1 926 054 | 277 283 | 17 | |
| 75 | Ainava Auto Spa UAB | Vilnius | 1 924 374 | 363 029 | 22 | |
| 76 | UAB "JMA PANEVĖŽYS" | Panevėžys | 1 875 551 | 77 267 | 18 | |
| 77 | UAB "Remanus" | Alytaus r. sav. | 1 845 916 | 193 358 | 20 | |
| 78 | UAB "LITGARAS" | Kauno r. sav. | 1 839 893 | 122 751 | 11 | |
| 79 | UAB "Autovela" | Vilnius | 1 815 494 | 1 960 | 30 | |
| 80 | UAB "VILKREMA" | Vilnius | 1 804 937 | 14 084 | 29 | |
| 81 | UAB Express PRO D5 | Vilnius | 1 791 437 | 132 848 | 11 | |
| 82 | UAB "Autodara plius" | Vilnius | 1 769 549 | 26 668 | 6 | — |
| 83 | UAB "Korpo" autocentras | Vilniaus r. sav. | 1 765 847 | 97 205 | 19 | |
| 84 | UAB "Autura" | Kaunas | 1 738 906 | 63 290 | 28 | — |
| 85 | UAB "Romasta Service" | Kaunas | 1 723 669 | 51 585 | 26 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vairida" | Utena | 1 691 221 | 170 202 | 22 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rearta" | Kėdainių r. sav. | 1 690 149 | −95 930 | 27 | |
| 88 | I do better, UAB | Vilnius | 1 688 950 | −397 355 | 15 | |
| 89 | UAB Express PRO K12A | Vilnius | 1 683 623 | 215 892 | 9 | |
| 90 | Uždaroji akcinė bendrovė autoservisas "MEGAMESTA.LT" | Vilnius | 1 632 405 | 13 233 | 27 | |
| 91 | UAB "Ateities servisas" | Kaunas | 1 631 430 | 78 832 | 12 | |
| 92 | UAB "KIETAVIŠKIŲ AUTOCENTRAS" | Elektrėnų sav. | 1 609 666 | 126 037 | 18 | |
| 93 | UAB "Autoarlita" | Šiauliai | 1 596 480 | 109 341 | 25 | |
| 94 | UAB "Automobilių dažymo sistemos" | Vilnius | 1 590 411 | 77 887 | 15 | |
| 95 | UAB "Via justa eu" | Ukmergė | 1 589 778 | −77 017 | 12 | |
| 96 | UAB "Transgesta Servis" | Kaunas | 1 580 294 | 79 059 | 21 | |
| 97 | UAB "Prie viaduko" | Šiauliai | 1 567 371 | −7 691 | 33 | |
| 98 | UAB "Auto Bodyshop" | Vilnius | 1 541 251 | −419 537 | 26 | |
| 99 | UAB "Autida" | Kaunas | 1 541 025 | 459 028 | 29 | |
| 100 | UAB "Pitechas" | Vilniaus r. sav. | 1 519 275 | 106 792 | 14 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 113 | 363 997 940 | 523 | 2,7% |
| Vilnius | 709 | 291 245 316 | 3 523 | 1,9% |
| Kaunas | 405 | 87 531 407 | 1 648 | 2,8% |
| Šiauliai | 99 | 77 576 076 | 997 | 4,0% |
| Klaipėda | 134 | 39 043 484 | 551 | 2,6% |
| Panevėžys | 85 | 33 165 180 | 522 | 2,7% |
| Kauno r. sav. | 134 | 28 972 008 | 501 | 3,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 76 | 18 675 121 | 212 | 4,3% |
| Gargždai | 18 | 10 782 028 | 152 | 6,3% |
| Marijampolės sav. | 21 | 8 417 516 | 104 | 4,3% |
| Mažeikiai | 27 | 7 868 719 | 173 | 3,1% |
| Alytus | 43 | 7 599 999 | 166 | 0,2% |
| Marijampolė | 51 | 6 766 950 | 178 | 2,7% |
| Utena | 23 | 6 588 757 | 136 | 2,3% |
| Jonavos r. sav. | 11 | 5 881 477 | 25 | 12,7% |
| Vilniaus m. sav. | 8 | 5 411 840 | 46 | 10,8% |
| Šiaulių r. sav. | 36 | 5 163 516 | 143 | 4,3% |
| Rokiškio r. sav. | 15 | 4 949 000 | 43 | 7,2% |
| Tauragė | 23 | 4 779 060 | 79 | 0,9% |
| Šalčininkai | 9 | 4 468 204 | 70 | 2,8% |
| Šakiai | 6 | 4 210 616 | 147 | 4,6% |
| Alytaus r. sav. | 30 | 4 146 470 | 90 | 1,7% |
| Panevėžio r. sav. | 20 | 3 577 304 | 85 | 2,4% |
| Kėdainių r. sav. | 19 | 3 445 245 | 63 | 12,0% |
| Kretinga | 19 | 3 373 099 | 61 | 0,4% |
| Elektrėnų sav. | 15 | 3 033 984 | 58 | 4,7% |
| Trakų r. sav. | 18 | 2 964 171 | 40 | 2,1% |
| Kretingos r. sav. | 19 | 2 945 414 | 63 | 5,2% |
| Plungė | 13 | 2 936 946 | 78 | 4,8% |
| Šilutė | 20 | 2 803 150 | 67 | 1,0% |
| Švenčionių r. sav. | 13 | 2 378 653 | 41 | 3,5% |
| Ukmergė | 16 | 2 276 000 | 46 | 2,1% |
| Pakruojis | 4 | 2 234 664 | 19 | 10,8% |
| Šakių r. sav. | 11 | 1 856 266 | 29 | 6,0% |
| Joniškis | 13 | 1 756 996 | 45 | 2,5% |
| Mažeikių r. sav. | 11 | 1 751 934 | 29 | 2,5% |
| Molėtai | 6 | 1 448 566 | 40 | 3,6% |
| Utenos r. sav. | 10 | 1 327 985 | 26 | 2,1% |
| Ukmergės r. sav. | 11 | 1 257 106 | 26 | 3,9% |
| Šalčininkų r. sav. | 14 | 1 172 831 | 40 | 2,2% |
| Šilutės r. sav. | 16 | 1 141 813 | 37 | 2,8% |
| Molėtų r. sav. | 9 | 1 140 215 | 29 | 5,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 8 | 1 105 405 | 16 | 0,4% |
| Telšiai | 19 | 1 060 877 | 46 | 2,6% |
| Kėdainiai | 17 | 936 829 | 28 | 7,2% |
| Trakai | 5 | 877 913 | 11 | 8,7% |
| Radviliškis | 10 | 875 310 | 25 | 2,2% |
| Prienų r. sav. | 10 | 843 526 | 21 | 0,4% |
| Kauno rajono savivaldybės teritorija | 1 | 831 812 | 15 | 2,4% |
| Raseinių r. sav. | 13 | 831 459 | 19 | 3,1% |
| Rokiškis | 6 | 830 713 | 19 | −3,0% |
| Zarasų r. sav. | 8 | 825 878 | 17 | 8,6% |
| Birštono sav. | 1 | 823 482 | 19 | 2,6% |
| Jonava | 15 | 810 887 | 25 | 1,0% |
| Palanga | 9 | 781 155 | 22 | 0,9% |
| Biržai | 9 | 773 974 | 30 | 2,6% |
| Neringa | 4 | 755 268 | 11 | 10,2% |
| Kelmės r. sav. | 9 | 710 186 | 17 | 11,5% |
| Prienai | 6 | 665 250 | 16 | 4,5% |
| Kalvarijos sav. | 3 | 621 766 | 16 | 3,8% |
| Tauragės r. sav. | 11 | 599 552 | 17 | 17,5% |
| Druskininkai | 9 | 574 753 | 19 | −8,8% |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 3 | 554 745 | 16 | −3,0% |
| Jurbarkas | 7 | 547 955 | 13 | 4,2% |
| Radviliškio r. sav. | 8 | 501 300 | 14 | 15,3% |
| Vilkaviškis | 9 | 474 444 | 15 | 4,8% |
| Vilkaviškio r. sav. | 9 | 456 071 | 6 | 0,7% |
| Raseiniai | 8 | 449 799 | 7 | 9,6% |
| Jurbarko r. sav. | 10 | 426 171 | 12 | −6,7% |
| Plungės r. sav. | 6 | 417 252 | 14 | 8,5% |
| Pasvalio r. sav. | 10 | 397 784 | 5 | 4,6% |
| Šilalės r. sav. | 5 | 363 603 | 9 | 0,2% |
| Visagino sav. | 2 | 357 217 | 7 | 50,2% |
| Kupiškis | 1 | 356 512 | 5 | 0,5% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 356 495 | 6 | 2,2% |
| Naujoji Akmenė | 5 | 347 749 | 3 | 0,6% |
| Kaišiadorys | 4 | 338 387 | 11 | 0,3% |
| Elektrėnai | 4 | 330 230 | 8 | −23,4% |
| Pagėgiai | 1 | 323 781 | 3 | 1,9% |
| Telšių r. sav. | 6 | 307 176 | 10 | 4,9% |
| Lazdijai | 2 | 250 469 | 7 | 4,3% |
| Lazdijų r. sav. | 4 | 204 189 | 4 | 3,2% |
| Širvintų r. sav. | 5 | 199 609 | 5 | 16,2% |
| Anykščių r. sav. | 6 | 190 313 | 6 | 3,4% |
| Šilalė | 5 | 186 192 | 8 | 7,5% |
| Ignalina | 3 | 179 587 | 8 | 2,9% |
| Kalvarija | 3 | 175 255 | 7 | 7,4% |
| Biržų r. sav. | 6 | 166 040 | 8 | 2,7% |
| Kazlų Rūdos sav. | 3 | 164 917 | 7 | 1,9% |
| Širvintos | 3 | 151 145 | 12 | 1,5% |
| Zarasai | 1 | 145 456 | 8 | 9,0% |
| Kelmė | 2 | 115 614 | 5 | 2,7% |
| Druskininkų sav. | 3 | 105 659 | 9 | 0,1% |
| Birštonas | 2 | 104 839 | 5 | 2,4% |
| Pasvalys | 6 | 100 634 | 2 | 3,1% |
| Varėnos r. sav. | 6 | 98 958 | 6 | −74,5% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 7 | 97 207 | 7 | −2,1% |
| Joniškio r. sav. | 4 | 88 446 | 1 | −48,3% |
| Akmenės r. sav. | 6 | 83 357 | 5 | 0,6% |
| Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 2 | 81 963 | 2 | 2,2% |
| Visaginas | 5 | 79 360 | 2 | −11,5% |
| Rietavo sav. | 2 | 78 500 | 4 | 10,3% |
| Varėna | 5 | 74 024 | 2 | 2,0% |
| Pakruojo r. sav. | 3 | 73 730 | 2 | 12,8% |
| Švenčionys | 3 | 59 850 | 4 | −13,5% |
| Skuodas | 3 | 58 414 | 3 | 7,9% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 56 743 | — | 3,3% |
| Anykščiai | 4 | 48 581 | 6 | 0,1% |
| Rietavas | 3 | 45 646 | 6 | 6,2% |
| Pagėgių sav. | 1 | 43 328 | 3 | 2,5% |
| Kupiškio r. sav. | 3 | 35 348 | — | −33,9% |
| Kazlų Rūda | 1 | 21 984 | — | 42,0% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 17 978 | 3 | 2,2% |
| Kauno m. sav. | 1 | 17 265 | 1 | 0,3% |
| Visagino savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9532 — Motociklų remontas ir techninė priežiūra
- 9510 — Kompiuterių ir ryšių įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 9521 — Vartotojams skirtos elektroninės įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 9522 — Buitinių aparatų ir prietaisų, namų bei sodo įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 9523 — Avalynės ir odos gaminių taisymas ir priežiūra
- 9524 — Baldų ir interjero reikmenų taisymas ir priežiūra
- 9525 — Įvairių tipų laikrodžių ir juvelyrinių dirbinių taisymas ir priežiūra
- 9529 — Niekur kitur nepriskirtų asmeninių ir namų ūkio reikmenų taisymas ir priežiūra