UAB GMC Group — įmonės kodas 304977929
- Įmonės kodas
- 304977929
- PVN nr.
- LT100012149714
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Alytaus r. sav.
- Adresas
- Alytaus r. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−35,4 tūkst. €▼ 27,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2018–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 15 459 | 64 212 | 46 084 | — | — |
| Visos pajamos | — | 15 459 | 64 212 | 46 084 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 41 008 | 42 353 | 41 145 | 27 715 | 35 428 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 41 008 | 42 353 | 41 145 | 27 715 | 35 428 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 25 416 | 26 019 | 19 649 | 13 279 | 6 908 |
| Trumpalaikis turtas | 5 000 | 31 560 | 46 861 | 21 006 | 10 588 | 10 241 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 79 524 | 130 440 | 142 117 | 155 802 | 201 647 |
| Nuosavas kapitalas | 5 000 | −36 008 | −78 361 | −119 506 | −147 221 | −184 498 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 2512 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 35 428 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 201 647 €, o nuosavas kapitalas — −184 498 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai metalinių durų ir langų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB GMC Group dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 35 428 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB GMC Group?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB GMC Group?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalinių durų ir langų gamyba“ (EVRK 2512), įsikūrusi Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB GMC Group?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą