UAB "GG Investment" — įmonės kodas 302488131
- Įmonės kodas
- 302488131
- PVN nr.
- LT100005406419
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Žarijų g. 6A, LT-02300, 02300 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
3,3 mln €▼ 7,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | 25 304 | 15 000 | 10 240 | 4 760 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | 25 304 | 15 000 | 10 240 | 4 760 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 198 572 | 1 998 613 | 19 998 739 | 1 948 641 | 2 021 412 | 1 100 323 | 4 072 726 | 1 864 658 | 3 592 130 | 3 338 964 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 198 572 | 1 998 613 | 19 998 739 | 1 948 641 | 2 018 805 | 1 100 323 | 4 072 726 | 1 864 658 | 3 592 130 | 3 338 964 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 660 971 | 1 660 971 | 1 660 971 | 1 660 971 | 3 191 911 | 3 222 092 | 3 254 228 | 1 663 956 | 1 662 796 | 1 661 954 |
| Trumpalaikis turtas | 1 560 | 1 007 426 | 353 389 | 1 802 134 | 230 654 | 595 201 | 1 217 210 | 3 624 870 | 171 582 | 1 722 201 |
| Visi įsipareigojimai | 411 489 | 652 887 | 111 | 1 400 215 | 190 871 | 387 897 | 70 527 | 1 024 148 | 28 617 | 30 605 |
| Nuosavas kapitalas | 1 251 042 | 2 015 510 | 2 014 249 | 2 062 890 | 3 231 694 | 3 432 017 | 4 403 493 | 4 268 151 | 1 810 281 | 3 359 245 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 | 10 020 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 3 338 964 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 605 €, o nuosavas kapitalas — 3 359 245 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 37. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▲ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "GG Investment" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 338 964 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "GG Investment"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "GG Investment"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "GG Investment"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą