UAB "Geriausios durys" — įmonės kodas 300086066
- Įmonės kodas
- 300086066
- PVN nr.
- LT100005102518
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Pabradė
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Pabradė, Paupio g. 17, LT-18170, 18170 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4752 — Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Feb 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 250 578 | 258 093 | 421 570 | 299 718 | 389 742 | 644 957 | 824 948 | 160 408 | 35 522 | 21 592 |
| Visos pajamos | 250 578 | 258 093 | 421 570 | 299 718 | 389 742 | 644 957 | 824 948 | 160 408 | 35 522 | 21 592 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 20 974 | 47 355 | 62 983 | 68 429 | 83 038 | 14 174 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 8 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 073 | 48 522 | 48 254 |
| Grynasis pelnas | 0 | 20 178 | 38 962 | 59 823 | 57 176 | 70 499 | 12 018 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 8 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 073 | 48 522 | 48 254 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 5 | 6 | 7 | 4 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 5 364 | 3 649 | 2 043 | 86 085 | 171 165 | 195 980 | 180 921 | 158 959 | 137 782 | 119 650 |
| Trumpalaikis turtas | 111 259 | 150 970 | 149 684 | 159 616 | 169 482 | 189 858 | 205 299 | 196 366 | 168 851 | 144 270 |
| Visi įsipareigojimai | 53 789 | 71 978 | 30 340 | 64 232 | 101 955 | 76 365 | 64 729 | 38 907 | 38 737 | 44 275 |
| Nuosavas kapitalas | 62 834 | 83 013 | 121 975 | 181 798 | 238 974 | 309 473 | 321 491 | 316 418 | 267 896 | 219 645 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 843 NACE 4752 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Geriausios durys" 2024 m. nurodė 21 592 € apyvartą, tai yra 39,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 48 254 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 44 275 €, o nuosavas kapitalas — 219 645 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB ArtfiksaTiles | Sarių k. | 180 495 | −16 770 | 2 |
| MB "Prehus" | Klaipėda | 21 200 | 1 038 | 1 |
| UAB "Danguda" | Šilutė | 21 062 | 500 | 2 |
| UAB Vii | Klaipėda | 22 149 | −11 949 | 1 |
| UAB GF production | Trepkalnių k. | 20 997 | −18 939 | 2 |
| MB "Fytas" | Vilnius | 20 987 | 3 034 | — |
| MB "SV Trade LT" | Kaunas | 20 844 | 980 | — |
| UAB "Aukštaitijos langai" | Panevėžys | 20 693 | −17 124 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 66 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 12. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Geriausios durys" apyvarta?
2024 m. UAB "Geriausios durys" nurodė 21 592 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Geriausios durys" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 48 254 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Geriausios durys"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Geriausios durys"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ (EVRK 4752), įsikūrusi Pabradė, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Geriausios durys"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą