UAB "Futurum modus" — įmonės kodas 301505994
- Įmonės kodas
- 301505994
- PVN nr.
- LT100003929116
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Turgeliai
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Turgeliai, Vilniaus g. 17, LT-17285, 17285 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jan 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 335 | 27 409 | 34 605 | 32 415 | 28 934 | 30 990 | 28 235 | 28 250 | 27 730 | 20 580 |
| Visos pajamos | 22 335 | 27 409 | 34 605 | 32 415 | 28 934 | 30 990 | 28 235 | 28 250 | 27 730 | 20 580 |
| Pelnas prieš mokesčius | 735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 699 | 0 | 4 330 | 424 | 783 | 149 | 1 168 | 1 117 | 2 343 | 133 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 673 | 1 058 | 3 711 | 2 005 | 1 473 | 162 | 0 | 0 | 6 367 | 3 368 |
| Trumpalaikis turtas | 2 686 | 1 831 | 2 012 | 3 841 | 2 293 | 2 321 | 1 937 | 3 642 | 2 063 | 3 004 |
| Visi įsipareigojimai | 29 368 | 28 471 | 26 975 | 26 674 | 23 811 | 22 379 | 20 665 | 21 253 | 23 698 | 21 507 |
| Nuosavas kapitalas | −25 009 | −25 582 | −21 252 | −20 828 | −20 045 | −19 896 | −18 728 | −17 611 | −15 268 | −15 135 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Futurum modus" 2024 m. nurodė 20 580 € apyvartą, tai yra 25,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 133 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 507 €, o nuosavas kapitalas — −15 135 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Projektavimo veikla" | Kaunas | 20 570 | −16 385 | — |
| MB "Energopensa" | Telšiai | 20 597 | 13 966 | — |
| MB "Statinių kadastras" | Vilnius | 20 610 | 4 702 | 1 |
| MB "Statys Krasauskas" | Didžiasalio k. | 20 642 | 4 156 | — |
| Zarasų rajono savivaldybės viešoji įstaiga "Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentūra" | Zarasai | 20 502 | 0 | — |
| UAB "Žemės kontūras" | Akademija | 20 500 | 450 | — |
| UAB "Studija F5" | Vilnius | 20 456 | 3 046 | 1 |
| MB "Berzgainiu inovacijos" | Valų k. | 20 450 | 199 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 22 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 20 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Futurum modus" apyvarta?
2024 m. UAB "Futurum modus" nurodė 20 580 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Futurum modus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 133 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Futurum modus"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Futurum modus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Turgeliai, Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Futurum modus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą