UAB "FM Fuel" — įmonės kodas 304071371
- Įmonės kodas
- 304071371
- PVN nr.
- LT100009615114
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Metalistų g. 6B, LT-78107, 78107 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4612 — Degalų, rūdų, metalų ir pramoninių cheminių preparatų didmeninės prekybos agentų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−5 709 €▼ 86,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 9 204 | 16 790 | 32 308 | 17 008 | 903 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | — | 9 204 | 16 790 | 32 308 | 17 008 | 903 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 075 | 3 255 | 7 264 | 0 | 2 561 | 2 342 | 1 798 | 2 441 | 3 063 | 5 709 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 2 827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 075 | 3 255 | 7 264 | 0 | 2 561 | 2 342 | 1 798 | 2 441 | 3 063 | 5 709 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 492 | 2 272 | 1 052 | 165 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 1 743 | 1 337 | 2 664 | 1 876 | 766 | 667 | 583 | 565 | 537 | 537 |
| Visi įsipareigojimai | 4 810 | 6 439 | 13 810 | 9 308 | 10 595 | 12 838 | 14 552 | 16 975 | 20 010 | 25 719 |
| Nuosavas kapitalas | 425 | −2 830 | −10 094 | −7 267 | −9 828 | −12 170 | −13 968 | −16 409 | −19 472 | −25 181 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 20 NACE 4612 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 5 709 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 25 719 €, o nuosavas kapitalas — −25 181 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai degalų, rūdų, metalų ir pramoninių cheminių preparatų didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai degalų, rūdų, metalų ir pramoninių cheminių preparatų didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai degalų, rūdų, metalų ir pramoninių cheminių preparatų didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "FM Fuel" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 709 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "FM Fuel"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "FM Fuel"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Degalų, rūdų, metalų ir pramoninių cheminių preparatų didmeninės prekybos agentų veikla“ (EVRK 4612), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "FM Fuel"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą