UAB "Finlaina LT" — įmonės kodas 303932361
- Įmonės kodas
- 303932361
- PVN nr.
- LT100010560518
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Panausupio g. 16-1, LT-68117, 68117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8561 — Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 37 881 | 54 568 | 98 450 | 50 450 | 397 957 | 345 000 | 181 258 | 62 334 | 29 879 | 30 527 |
| Visos pajamos | 37 881 | 54 568 | 98 450 | 50 450 | 397 957 | 345 000 | 181 258 | 62 334 | 29 879 | 30 527 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 899 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 075 | 1 074 | 890 | 0 | 0 | 0 | 53 526 | 0 | 0 | 28 295 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 757 | 1 368 | 5 339 | 0 | 20 485 | 27 899 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 8 241 | 8 995 | 0 | 0 | 13 729 | 10 891 | 7 511 | 446 | 329 | 212 |
| Trumpalaikis turtas | 22 708 | 37 052 | 45 946 | 38 275 | 23 301 | 20 551 | 51 947 | 40 141 | 14 185 | 1 083 |
| Visi įsipareigojimai | 27 374 | 42 473 | 0 | 34 568 | 31 691 | 31 442 | 5 932 | 7 546 | 9 372 | 32 854 |
| Nuosavas kapitalas | 3 575 | 3 574 | 4 464 | 3 707 | 5 339 | 0 | 53 526 | 33 041 | 5 142 | −31 559 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 34 NACE 8561 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "Finlaina LT" 2025 m. nurodė 30 527 € apyvartą, tai yra 2,2% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 28 295 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 92,7%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 32 854 €, o nuosavas kapitalas — −31 559 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS" | Vilnius | 29 731 | 1 013 | 3 |
| MB Sertifikuota pakuotė | Vilnius | 29 551 | 28 074 | — |
| MB Turtonas | Klaipėda | 31 781 | 31 781 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RAKORDA" | Vilnius | 27 316 | −1 592 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Interstela" | Vilnius | 27 108 | −21 004 | 3 |
| UAB "Mokom" | Vilnius | 34 524 | −12 623 | 1 |
| MB "Pinkman LT" | Vilnius | 34 636 | 0 | — |
| MB Konsultacijų ir mokymų centras "Esu" | Vilnius | 23 547 | −5 341 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai švietimas veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 25 įmonių švietimas veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — TOP 25 įmonių mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai švietimas veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 25 įmonių švietimas veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2023 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 4. vieta — TOP 25 įmonių mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 26. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.▲ 40 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.▲ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Finlaina LT" apyvarta?
2025 m. UAB "Finlaina LT" nurodė 30 527 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Finlaina LT" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 28 295 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 92,7%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Finlaina LT"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Finlaina LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 8561), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Finlaina LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą