UAB "EVVI" — įmonės kodas 302470578
- Įmonės kodas
- 302470578
- PVN nr.
- 302470578
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 16-2, LT-68307, 68307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
0 €—
Grynasis pelnas (2025)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 16 642 | 4 744 | 9 550 | 2 721 | 27 423 | 44 408 | 34 159 | 10 684 | 3 010 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 16 642 | 4 744 | 9 550 | 2 721 | 27 423 | 44 408 | 34 159 | 10 684 | 3 010 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 675 | 4 744 | 9 550 | 2 721 | 2 057 | 3 800 | 2 919 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 487 | 14 353 | 17 098 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 675 | 0 | 0 | 0 | 2 057 | 0 | 2 919 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 675 | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "EVVI" 2025 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 17 vietą tarp 17 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Artikada" | Marijampolė | 4 380 | 537 | — |
| UAB "Žemės matavimų ir projektavimo darbai" | Marijampolė | 16 140 | −658 | 1 |
| MB "JG inžinerija" | Marijampolė | 17 402 | 1 176 | — |
| UAB "Statech" | Marijampolė | 19 740 | −4 427 | 1 |
| MB Enerconsult | Marijampolė | 25 400 | 20 605 | — |
| MB Planeda | Marijampolė | 26 062 | 5 714 | — |
| UAB "Kagesta" | Marijampolė | 36 593 | 5 913 | 2 |
| UAB "MATAVIMŲ SFERA" | Marijampolė | 41 264 | 17 709 | 3 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "EVVI" apyvarta?
2025 m. UAB "EVVI" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "EVVI" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "EVVI"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "EVVI"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą