UAB "Evesanis" — įmonės kodas 176564143
- Įmonės kodas
- 176564143
- PVN nr.
- LT100004484112
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Struikų g. 7, LT-75124, 75124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 24 848 | 28 925 | 27 024 | 29 804 | 25 432 | 28 557 | 38 153 | 55 498 | 54 659 | 54 129 |
| Visos pajamos | 24 848 | 28 925 | 27 024 | 29 804 | 25 432 | 28 557 | 38 153 | 55 498 | 54 659 | 54 129 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 626 | 1 317 | 1 201 | 3 461 | 0 | 4 021 | 0 | 15 285 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 459 | 0 | 1 223 | 0 | 8 776 | 3 347 |
| Grynasis pelnas | 3 469 | 1 251 | 1 140 | 3 288 | 0 | 3 820 | 0 | 14 521 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 459 | 0 | 1 223 | 0 | 8 776 | 3 347 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 1 199 | 817 | 481 | 3 145 | 2 711 | 7 767 | 11 694 | 11 967 | 10 585 | 7 280 |
| Trumpalaikis turtas | 14 448 | 16 466 | 17 158 | 16 935 | 14 055 | 12 844 | 9 447 | 24 010 | 15 885 | 15 988 |
| Visi įsipareigojimai | 1 934 | 1 968 | 1 891 | 1 183 | 588 | 474 | 2 295 | 2 550 | 1 948 | 1 928 |
| Nuosavas kapitalas | 13 030 | 14 281 | 15 465 | 18 814 | 16 353 | 20 173 | 18 946 | 33 467 | 24 686 | 21 340 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 114 NACE 9531 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Evesanis" 2024 m. nurodė 54 129 € apyvartą, tai yra 1,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė metus baigė patyrusi 3 347 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 928 €, o nuosavas kapitalas — 21 340 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "ALDRIA" | Šilalė | 29 347 | 2 892 | — |
| UAB "Manebas" | Šilalė | 89 558 | 4 548 | 3 |
| MB Juliaus servisas | Šilalė | 13 158 | 4 072 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Obba" | Kaunas | 54 247 | 4 844 | 3 |
| MB "EDS1" | Kaunas | 54 355 | −7 607 | 3 |
| UAB "Automobilių švara" | Rokiškis | 54 413 | −1 642 | 6 |
| Individuali įmonė | Panevėžys | 54 485 | 54 605 | — |
| Medmotors, MB | Ramučių k. | 54 518 | 7 958 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.
- 6. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) 2023 m.
- 7. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2021 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 99. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Evesanis" apyvarta?
2024 m. UAB "Evesanis" nurodė 54 129 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Evesanis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 347 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Evesanis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Evesanis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Evesanis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą