UAB "Euromada" — įmonės kodas 303539881
- Įmonės kodas
- 303539881
- PVN nr.
- LT100009152011
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Šakių g. 33, LT-68267, 68267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
4▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 81 710 | 327 373 | 57 982 | 114 929 | 121 012 | 86 078 | 91 874 | 143 354 | 149 890 | — |
| Visos pajamos | 81 710 | 327 373 | 57 982 | 114 929 | 121 012 | 86 078 | 91 874 | 143 354 | 149 890 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 558 | 26 845 | 2 702 | 20 937 | 34 553 | 27 656 | 35 487 | 46 981 | 37 294 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 11 558 | 22 818 | 2 246 | 14 890 | 32 825 | 26 272 | 33 713 | 44 632 | 37 294 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 14 140 | 10 791 | 8 523 | 5 147 | 3 884 | 3 190 | 18 322 | 15 005 | 11 688 | 8 394 |
| Trumpalaikis turtas | 102 117 | 175 132 | 121 578 | 83 585 | 83 057 | 107 862 | 129 247 | 177 167 | 216 745 | 267 706 |
| Visi įsipareigojimai | 102 199 | 97 067 | 95 371 | 39 113 | 4 496 | 1 667 | 4 472 | 4 443 | 3 411 | 5 309 |
| Nuosavas kapitalas | 14 058 | 35 142 | 34 730 | 49 619 | 82 445 | 109 385 | 143 097 | 187 729 | 225 022 | 270 791 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 601 NACE 4771 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 309 €, o nuosavas kapitalas — 270 791 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės drabužių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės drabužių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 92. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Euromada" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Euromada"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Euromada"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4771), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Euromada"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą