UAB "Energijos efektyvumo sprendimai" — įmonės kodas 304367947
- Įmonės kodas
- 304367947
- PVN nr.
- LT100010397019
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškio r. sav.
- Miestas
- Serdokų k.
- Adresas
- Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Serdokų k., Gėlių g. 3, LT-70201, 70201 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
2 034 €▼ 85,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 699 | 49 425 | 154 397 | 260 789 | 211 040 | 108 350 | 85 068 | 59 635 | — |
| Visos pajamos | 5 699 | 49 425 | 154 397 | 260 789 | 211 040 | 108 350 | 85 068 | 59 635 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 6 092 | 9 164 | 22 344 | 40 799 | 21 869 | 18 942 | 13 761 | 2 034 |
| Grynasis nuostolis | 786 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 12 868 | 31 781 | 460 582 | 301 053 | 144 704 | 59 635 | 0 | 105 000 | 129 700 |
| Trumpalaikis turtas | 41 951 | 118 513 | 327 505 | 186 525 | 126 419 | 185 083 | 239 633 | 38 206 | 15 838 |
| Visi įsipareigojimai | 48 394 | 129 462 | 508 673 | 231 268 | 25 269 | 5 012 | 3 435 | 1 022 | 1 321 |
| Nuosavas kapitalas | 1 714 | 7 806 | 114 470 | 136 813 | 177 612 | 199 481 | 219 582 | 142 184 | 144 217 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 2 034 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 321 €, o nuosavas kapitalas — 144 217 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 17 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Vilkaviškio r. sav.) 2023 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 27. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 56. vieta — Didžiausios Vilkaviškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Energijos efektyvumo sprendimai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 034 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Energijos efektyvumo sprendimai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Energijos efektyvumo sprendimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Serdokų k., Vilkaviškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Energijos efektyvumo sprendimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą