UAB "EJUDA" — įmonės kodas 300766468
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 300766468
- PVN nr.
- LT100003164012
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Gedimino g. 85, LT-68113, 68113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−4 949 €▲ 96,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 226 981 | 348 354 | 458 245 | 777 994 | 843 649 | 1 014 017 | 811 326 | 205 241 | — |
| Visos pajamos | 226 981 | 348 354 | 458 245 | 777 994 | 843 649 | 1 014 017 | 811 326 | 205 241 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 18 787 | 7 507 | 0 | 4 486 | 0 | 259 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 4 591 | 0 | 60 708 | 0 | 256 808 | 156 348 | 4 949 |
| Grynasis pelnas | 17 848 | 6 381 | 0 | 3 813 | 0 | 216 525 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 4 591 | 0 | 60 708 | 0 | 256 808 | 156 348 | 4 949 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 13 | 14 | 6 | 7 | 5 | — |
| Ilgalaikis turtas | 42 580 | 205 240 | 324 392 | 412 127 | 415 056 | 311 084 | 48 218 | 34 718 | 34 718 |
| Trumpalaikis turtas | 134 235 | 130 434 | 114 370 | 102 124 | 54 723 | 396 426 | 219 735 | 213 329 | 208 380 |
| Visi įsipareigojimai | 29 750 | 182 228 | 289 907 | 361 583 | 377 819 | 399 025 | 493 630 | 513 112 | 513 112 |
| Nuosavas kapitalas | 147 065 | 153 446 | 148 855 | 152 668 | 91 960 | 308 485 | −225 677 | −382 025 | −386 974 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 778 NACE 4941 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 4 949 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 513 112 €, o nuosavas kapitalas — −386 974 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.▲ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 10. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 38. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.
- 81. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 37. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "EJUDA" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 4 949 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "EJUDA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "EJUDA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą