UAB "Edara" — įmonės kodas 302914218
- Įmonės kodas
- 302914218
- PVN nr.
- 302914218
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Vilties g. 27, LT-75121, 75121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Nov 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 212 | 9 650 | 15 586 | 15 810 | 15 435 | 16 675 | 20 040 | 26 520 | 28 405 | 32 730 |
| Visos pajamos | 9 212 | 9 650 | 15 586 | 15 810 | 15 435 | 16 675 | 20 040 | 26 520 | 28 405 | 32 730 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 425 | 3 468 | 5 631 | 4 579 | 5 786 | 5 499 | 9 897 | 12 364 | 12 190 | 15 808 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 425 | 3 347 | 5 458 | 4 297 | 5 557 | 5 225 | 9 402 | 11 756 | 11 580 | 15 022 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 553 | 1 407 | 1 029 | 651 | 639 | 257 | 167 | 1 914 | 2 040 | 1 601 |
| Trumpalaikis turtas | 8 616 | 12 431 | 19 527 | 25 592 | 30 874 | 36 996 | 46 397 | 56 768 | 59 967 | 64 657 |
| Visi įsipareigojimai | 396 | 717 | 1 978 | 3 367 | 3 080 | 3 595 | 3 285 | 3 533 | 4 276 | 2 329 |
| Nuosavas kapitalas | 9 773 | 13 121 | 18 578 | 22 876 | 28 433 | 33 658 | 43 279 | 55 149 | 57 731 | 63 929 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 599 NACE 6920 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Edara" 2024 m. nurodė 32 730 € apyvartą, tai yra 15,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 15 022 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 45,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 329 €, o nuosavas kapitalas — 63 929 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Rinata" | Šilalė | 35 445 | 4 472 | 1 |
| UAB "RENTASTA" | Šilalė | 37 525 | 14 325 | 3 |
| UAB "KRISTALINA" | Šilalė | 217 263 | 1 009 | 9 |
| MB "Vaidos apskaita" | Vilnius | 32 739 | 1 471 | — |
| UAB "Imbartė" | Berciškės k. | 32 749 | 2 332 | 1 |
| UAB "FINASKAITA" | Vilnius | 32 755 | 11 266 | 2 |
| UAB D. R. Dainelienės įmonė | Vilnius | 32 759 | 135 691 | 2 |
| UAB "Rinėja" | Pagrynių k. | 32 693 | 16 343 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 16 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2023 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 14 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Edara" apyvarta?
2024 m. UAB "Edara" nurodė 32 730 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Edara" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 15 022 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 45,9%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Edara"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Edara"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Edara"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą