UAB "DynamicsWay" — įmonės kodas 302308359
- Įmonės kodas
- 302308359
- PVN nr.
- LT100004547215
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Jubiliejinė g. 41, LT-17120, 17120 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6290 — Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 134 645 | 109 047 | 20 847 | 8 795 | — | 11 854 | 14 403 | 68 802 | 29 925 | 101 834 |
| Visos pajamos | 134 645 | 109 047 | 20 847 | 8 795 | — | 11 854 | 14 403 | 68 802 | 29 925 | 101 834 |
| Pelnas prieš mokesčius | 40 421 | 44 737 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 385 | 0 | 52 965 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 7 773 | 3 111 | 0 | 16 894 | 7 356 | 0 | 19 654 | 0 |
| Grynasis pelnas | 40 421 | 42 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 877 | 0 | 51 299 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 7 773 | 3 111 | 0 | 16 894 | 7 356 | 0 | 19 654 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 30 633 | 23 077 | 15 520 | 10 237 | 7 785 | 36 642 | 30 786 | 24 929 | 4 815 | 7 326 |
| Trumpalaikis turtas | 161 092 | 214 040 | 212 504 | 214 291 | 195 253 | 149 028 | 174 771 | 211 029 | 197 866 | 252 656 |
| Visi įsipareigojimai | 23 749 | 0 | 25 321 | 24 936 | 1 216 | 742 | 0 | 34 920 | 21 297 | 7 997 |
| Nuosavas kapitalas | 167 976 | 210 476 | 202 703 | 199 592 | 201 822 | 184 928 | 177 572 | 201 038 | 181 384 | 251 985 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 509 NACE 6290 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "DynamicsWay" 2024 m. nurodė 101 834 € apyvartą, tai yra 240,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 51 299 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 50,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 997 €, o nuosavas kapitalas — 251 985 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Omnetas" | Šalčininkai | 43 643 | 5 156 | 1 |
| MB "Binarika" | Kaunas | 101 990 | 17 763 | 1 |
| GOSU Data Lab UAB | Vilnius | 102 602 | −667 834 | 9 |
| UAB "Acrux cyber services" | Klaipėda | 100 937 | 68 | 5 |
| UAB PIKRIS | Vilnius | 102 851 | 25 547 | 2 |
| Informacinių Produktų ir Logistikos Konsultavimas UAB | Vilnius | 100 734 | −29 193 | 1 |
| Hedora, MB | Vilnius | 100 357 | 14 278 | — |
| UAB "Partner1" | Vijūkų k. | 100 282 | 8 589 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.
- 97. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "DynamicsWay" apyvarta?
2024 m. UAB "DynamicsWay" nurodė 101 834 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "DynamicsWay" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 51 299 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 50,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "DynamicsWay"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "DynamicsWay"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ (EVRK 6290), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "DynamicsWay"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą