UAB "Dalbėra" — įmonės kodas 287868910
- Įmonės kodas
- 287868910
- PVN nr.
- LT878689113
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Valstiečių g. 21A, LT-32135, 32135 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jun 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 79 174 | 91 685 | 101 411 | 102 115 | 102 111 | 92 524 | 118 310 | 137 635 | 152 710 | 145 456 |
| Visos pajamos | 79 174 | 91 685 | 101 411 | 102 115 | 102 111 | 92 524 | 118 310 | 137 635 | 152 710 | 145 456 |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 584 | 14 095 | 21 478 | 13 091 | 14 801 | 25 062 | 21 810 | 28 988 | 0 | 13 837 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 028 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 584 | 13 390 | 20 404 | 12 436 | 14 061 | 23 809 | 20 719 | 27 539 | 0 | 13 145 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 710 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 901 | 3 228 | 5 256 | 4 888 | 11 022 | 15 416 | 44 916 | 30 562 | 17 814 | 7 326 |
| Trumpalaikis turtas | 163 217 | 191 811 | 240 875 | 265 942 | 309 836 | 351 918 | 402 219 | 468 987 | 396 896 | 409 050 |
| Visi įsipareigojimai | 159 884 | 177 544 | 208 232 | 220 495 | 252 683 | 271 981 | 333 176 | 360 163 | 328 957 | 317 478 |
| Nuosavas kapitalas | 4 234 | 17 495 | 37 899 | 50 335 | 64 396 | 88 205 | 108 924 | 136 463 | 85 753 | 98 898 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 114 NACE 9531 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Dalbėra" 2024 m. nurodė 145 456 € apyvartą, tai yra 4,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė uždirbo 13 145 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, tai yra 14,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 317 478 €, o nuosavas kapitalas — 98 898 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Nj autoservisas, MB | Tauragė | 145 678 | 41 457 | 2 |
| UAB "Autoriparas" | Druskininkai | 144 680 | 5 666 | 4 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "GASTENDA" | Vilnius | 144 547 | −1 646 | 3 |
| MB "R4keta" | Kaunas | 146 391 | 5 426 | 1 |
| UAB "Autodažymas" | Vilnius | 146 564 | 9 930 | 6 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Vega" | Grigiškės | 144 203 | 41 231 | 1 |
| UAB "SVService" | Vilnius | 146 821 | 489 | 5 |
| UAB "Nordigo" | Radviliškis | 144 060 | 3 110 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Zarasai) 2024 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.
- 28. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 32. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.
- 35. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2020 m.
- 37. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Dalbėra" apyvarta?
2024 m. UAB "Dalbėra" nurodė 145 456 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Dalbėra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 13 145 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Dalbėra"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Dalbėra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Dalbėra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą