UAB "ČESNAKĖLIS" — įmonės kodas 132212788
- Įmonės kodas
- 132212788
- PVN nr.
- LT322127811
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Vytauto g. 37B, LT-47197, 47197 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 54 713 | 14 364 | 24 089 | 17 733 | 13 384 | 21 959 | 21 030 | 65 018 | 0 |
| Visos pajamos | 54 713 | 14 364 | 24 089 | 17 733 | 13 384 | 21 959 | 21 030 | 65 018 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 030 | 0 | 1 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 891 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 9 973 | 0 | 11 761 | 933 | 5 918 | 8 722 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 030 | 0 | 1 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 891 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 9 973 | 0 | 11 761 | 933 | 5 918 | 8 722 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 20 583 | 19 679 | 18 121 | 18 309 | 17 213 | 16 117 | 10 970 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19 695 | 16 744 | 24 082 | 21 917 | 13 507 | 12 327 | 36 804 | 8 561 | 8 561 |
| Visi įsipareigojimai | 41 712 | 47 830 | 52 468 | 62 807 | 53 951 | 57 465 | 85 429 | 36 269 | 36 269 |
| Nuosavas kapitalas | −1 434 | −11 407 | −10 265 | −22 026 | −22 959 | −28 878 | −37 600 | −27 708 | −27 708 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 223 NACE 4332 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "ČESNAKĖLIS" 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 32 vietą tarp 33 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 36 269 €, o nuosavas kapitalas — −27 708 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Montluka | Kaunas | 0 | 0 | — |
| MB Darnija | Kaunas | 620 | 85 | — |
| UAB "Mečdiga" | Kaunas | 941 | −1 979 | — |
| UAB "BRAMER" | Kaunas | 1 000 | −50 708 | 5 |
| UAB "RBN LT" | Kaunas | 1 800 | −918 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Statyba ir apdaila" | Kaunas | 3 889 | −2 015 | — |
| MB "Alrina" | Kaunas | 8 054 | 5 375 | — |
| UAB Žolės kiemas | Kaunas | 10 880 | −6 165 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "ČESNAKĖLIS" apyvarta?
2023 m. UAB "ČESNAKĖLIS" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "ČESNAKĖLIS" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "ČESNAKĖLIS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ČESNAKĖLIS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą