UAB Care NT 2 — įmonės kodas 305939365

Įmonės kodas
305939365
PVN nr.
LT100014569210
Regionas / savivaldybė
Elektrėnų sav.
Miestas
Vievis
Adresas
Elektrėnų sav., Vievis, Šviesos skg. 1, LT-21373, 21373 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6832 — Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Nov 18
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
60,1 tūkst. € 31,5%
Grynasis pelnas (2024)
−846,3 tūkst. € 615,5%
Grynojo pelno marža
−1 407,9%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 mln−800 tūkst.−600 tūkst.−400 tūkst.−200 tūkst.02021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01 mln2 mln3 mln4 mln5 mln2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos087 73060 116
Visos pajamos087 73060 116
Pelnas prieš mokesčius0000
Nuostolis prieš mokesčius033 265118 291846 344
Grynasis pelnas0000
Grynasis nuostolis033 265118 291846 344
Vidutinis darbuotojų skaičius1111
Ilgalaikis turtas01 349 2917 902 3617 378 345
Trumpalaikis turtas2 500639 710295 82342 978
Visi įsipareigojimai0419 7664 847 2404 916 723
Nuosavas kapitalas2 5001 569 2353 350 9442 504 600
Apmokėtas įstatinis kapitalas3 502 5003 502 5003 502 5003 502 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 374 NACE 6832 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−1 407,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
60,1 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
66,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−33,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB Care NT 2 2024 m. nurodė 60 116 € apyvartą, tai yra 31,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 846 344 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 916 723 €, o nuosavas kapitalas — 2 504 600 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Erasma"Paverpenio k.60 709−55 0514
MB R958Klaipėda59 0399 9611
MB Septyni kolibriaiBendorių k.61 20015 728
Uždaroji akcinė bendrovė "Turto vertintojai ir ekspertai"Vilnius61 2631372
UAB "Kermošius"Elektrėnai58 827−2 1106
Uždaroji akcinė bendrovė "SUBVENTUS"Klaipėda61 8192 3602
UAB "Plėtros spektras"Vilnius57 9146 5671
UAB "Luneva"Vilnius62 60013 4851

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB Care NT 2 apyvarta?

2024 m. UAB Care NT 2 nurodė 60 116 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB Care NT 2 dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 846 344 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB Care NT 2?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB Care NT 2?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ (EVRK 6832), įsikūrusi Vievis, Elektrėnų sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą