UAB "Capulus" — įmonės kodas 303199343

Įmonės kodas
303199343
PVN nr.
LT100008221910
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Liejyklos g. 10, LT-68172, 68172 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5622 — Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Sun Dec 01
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
547 € 76,6%
Grynasis pelnas (2024)
−3 458 € 46,7%
Grynojo pelno marža
−632,2%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

02462015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos114 382104 459109 544111 901104 14865 12278 617124 8542 335547
Visos pajamos114 382104 459109 544111 901104 14865 12278 617124 8542 335547
Pelnas prieš mokesčius7 06109162 7538902 5096 32300
Nuostolis prieš mokesčius07950002 4660000
Grynasis pelnas6 63807692 5545202 4156 00700
Grynasis nuostolis08350002 466002 3573 458
Vidutinis darbuotojų skaičius6665411
Ilgalaikis turtas9 6226 8582 8981 7381 4051 7584 7213 1263 8941 726
Trumpalaikis turtas5 3077 16510 55115 26914 39113 28615 90520 3081 889437
Visi įsipareigojimai25 23125 16023 81724 82123 55825 29128 50225 4619 7159 781
Nuosavas kapitalas−10 302−11 137−10 368−7 814−7 762−10 228−7 813−1 806−4 163−7 621
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 896

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 416 NACE 5622 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−632,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
547 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
452,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Capulus" 2024 m. nurodė 547 € apyvartą, tai yra 76,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 3 458 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 781 €, o nuosavas kapitalas — −7 621 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Laviltra"Marijampolė19 627−23 3561
MB "Keptas česnakas"Marijampolė35 459−1261
UAB Marijampolės maistasMarijampolė73 5714 2404
MB "AG Food"Gargždai540−562
MB "Dialogo link"Lekėčiai500−1 447
MB "Pienė"Mažeikiai427−2 641
UAB ENDOEKOLOGIJOS CENTRASVilnius698698
UAB "Servisas LT"Vilnius8657 996

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Capulus" apyvarta?

2024 m. UAB "Capulus" nurodė 547 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Capulus" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 3 458 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Capulus"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Capulus"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ (EVRK 5622), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą