UAB "Caesar tehnology" — įmonės kodas 304571871
- Įmonės kodas
- 304571871
- PVN nr.
- LT100012323318
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4664 — Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jul 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 81 056 | 192 284 | 163 198 |
| Visos pajamos | — | — | 81 056 | 192 284 | 163 198 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 553 | 224 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 4 666 | 2 219 | 7 317 |
| Grynasis nuostolis | 553 | 224 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 131 | 55 800 | 101 822 | 101 822 | 362 057 |
| Visi įsipareigojimai | 184 | 77 | 39 213 | 39 213 | 292 131 |
| Nuosavas kapitalas | 1 947 | 55 723 | 62 609 | 62 609 | 69 926 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 897 NACE 4664 įmonių (2021).
Trumpai
UAB "Caesar tehnology" 2021 m. nurodė 163 198 € apyvartą, tai yra 15,1% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 7 317 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,5%. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 292 131 €, o nuosavas kapitalas — 69 926 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "EKATA IR KO" | Vilnius | 162 061 | 15 236 | 2 |
| UAB "Techninių projektų servisas" | Vilnius | 161 795 | 17 439 | 2 |
| MB "Remiglė" | Palanga | 161 704 | 90 489 | — |
| UAB "LGI Baltija" | Vilnius | 161 617 | 28 255 | 2 |
| UAB "Orinita" | Nemenčinė | 164 956 | −165 | 2 |
| "Matavimo technologijos", UAB | Vilnius | 161 180 | 1 434 | 2 |
| UAB "IDNA" | Alytus | 160 540 | 24 275 | 1 |
| UAB "LITGAMA" | Vilnius | 165 908 | 40 339 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Caesar tehnology" apyvarta?
2021 m. UAB "Caesar tehnology" nurodė 163 198 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Caesar tehnology" dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 7 317 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Caesar tehnology"?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Caesar tehnology"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ (EVRK 4664), įsikūrusi Vilniaus rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Caesar tehnology"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą