UAB "Bonus lacus" — įmonės kodas 304782007
- Įmonės kodas
- 304782007
- PVN nr.
- LT100011583210
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vilniaus g. 72, LT-76283, 76283 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 273 203 | 788 337 | 1 507 717 | 1 101 627 | 507 821 | 14 012 | — |
| Visos pajamos | 273 203 | 788 337 | 1 507 717 | 1 101 627 | 507 821 | 14 012 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 61 979 | 78 271 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 42 187 | 0 | 0 | 21 413 | 51 017 | 73 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 56 182 | 68 031 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 42 187 | 0 | 0 | 21 538 | 51 213 | 198 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 4 | 5 | 5 | 6 | 3 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 206 | 3 823 | 8 146 | 3 728 | 3 360 | 3 360 |
| Trumpalaikis turtas | 230 793 | 351 214 | 803 414 | 399 943 | 45 463 | 40 040 | 40 040 |
| Visi įsipareigojimai | 267 980 | 333 385 | 718 854 | 341 981 | 33 876 | 28 283 | 28 283 |
| Nuosavas kapitalas | −37 187 | 20 035 | 88 066 | 66 528 | 15 315 | 15 117 | 15 117 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 28 283 €, o nuosavas kapitalas — 15 117 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.▲ 56 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.
- 64. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.
- 29. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.
- 48. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
- 79. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Bonus lacus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Bonus lacus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Bonus lacus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą