UAB "B4 Invest" — įmonės kodas 305098421
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 305098421
- PVN nr.
- LT100012859312
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, T. Kosciuškos g. 6, LT-01100, 01100 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6812 — Statybų projektų plėtra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−78,3 tūkst. €▲ 12,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 4 900 000 | 2 400 000 | 1 567 201 | 152 900 | — |
| Visos pajamos | — | 4 900 000 | 2 400 000 | 1 567 201 | 152 900 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 194 812 | 279 849 | 178 929 | 13 466 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 403 | 78 322 |
| Grynasis pelnas | 194 812 | 238 650 | 152 084 | 6 397 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 403 | 78 322 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 901 497 | 2 748 804 | 1 830 392 | 1 951 283 |
| Trumpalaikis turtas | 772 354 | 477 094 | 1 466 478 | 795 444 | 1 727 287 | 1 700 053 |
| Visi įsipareigojimai | 575 042 | 41 131 | 1 779 928 | 2 949 804 | 3 052 638 | 3 224 617 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 435 963 | 588 047 | 594 444 | 505 041 | 426 719 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 482 NACE 6812 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 78 322 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 224 617 €, o nuosavas kapitalas — 426 719 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 83. vieta — TOP 100 įmonių statybų projektų plėtra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 98. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "B4 Invest" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 78 322 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "B4 Invest"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "B4 Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Statybų projektų plėtra“ (EVRK 6812), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "B4 Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą