UAB "Autokarbonai" — įmonės kodas 304423538
- Įmonės kodas
- 304423538
- PVN nr.
- LT100010541612
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Dieveniškės
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Dieveniškės, Geranionų g. 21, LT-17138, 17138 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 196 414 | 431 667 | 649 387 | 575 947 | 155 100 | 680 | 31 358 | 15 741 |
| Visos pajamos | — | 196 414 | 431 667 | 649 387 | 575 947 | 155 100 | 680 | 31 358 | 15 741 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 636 | 1 332 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 7 584 | 75 330 | 133 560 | 0 | 0 | 23 108 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 636 | 1 332 | 0 | 0 | 0 | 71 973 | 18 611 | 0 | 26 800 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 44 262 | 870 | 263 | 4 074 | 2 670 | 1 266 | 1 292 | 226 |
| Trumpalaikis turtas | 419 | 13 628 | 53 504 | 178 962 | 230 723 | 152 238 | 111 216 | 89 822 | 81 773 |
| Visi įsipareigojimai | 1 055 | 59 859 | 48 759 | 79 829 | 1 841 | −6 076 | −29 891 | 3 366 | 21 052 |
| Nuosavas kapitalas | −636 | −1 969 | 5 615 | 99 396 | 232 956 | 160 984 | 142 373 | 87 748 | 60 947 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 006 NACE 4782 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Autokarbonai" 2024 m. nurodė 15 741 € apyvartą, tai yra 49,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 26 800 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 052 €, o nuosavas kapitalas — 60 947 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Kazimiero ratai" | Dieveniškės | 143 458 | 1 276 | 2 |
| UAB Murmai | Rastinėnų k. | 15 788 | −9 823 | 1 |
| Duktema MB | Vilnius | 15 588 | 11 875 | — |
| "Namarteris", UAB | Panevėžio miesto savivaldybės teritorija | 15 500 | 45 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VAKSONAS" | Vilnius | 16 137 | 2 143 | 2 |
| UAB "Kultas" | Šlienavos k. | 16 150 | 752 | 2 |
| UAB "JULIAN ir KO" | Slabados k. | 16 165 | 1 424 | 1 |
| VšĮ "Suboske Racing" | Skaisčiūnų k. | 15 312 | 742 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 59 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Autokarbonai" apyvarta?
2024 m. UAB "Autokarbonai" nurodė 15 741 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Autokarbonai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 26 800 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Autokarbonai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Autokarbonai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4782), įsikūrusi Dieveniškės, Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Autokarbonai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą