UAB "Autogaras ir Ko" — įmonės kodas 300087951
- Įmonės kodas
- 300087951
- PVN nr.
- LT100001499013
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Feb 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 146 871 | 156 395 | 364 438 | 219 053 | 194 791 | 178 256 | 193 596 |
| Visos pajamos | 146 871 | 156 395 | 364 438 | 219 053 | 194 791 | 178 256 | 193 596 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 427 | 2 027 | 40 963 | 627 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 763 | 1 723 | 34 819 | 533 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 396 | 20 029 | 26 188 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Ilgalaikis turtas | 113 151 | 117 045 | 114 535 | 114 392 | 100 865 | 98 285 | 96 123 |
| Trumpalaikis turtas | 205 511 | 200 564 | 226 023 | 347 741 | 273 611 | 239 697 | 223 185 |
| Visi įsipareigojimai | 51 371 | 0 | 36 725 | 104 533 | 48 060 | 33 343 | 41 031 |
| Nuosavas kapitalas | 267 291 | 269 014 | 303 833 | 362 101 | 327 168 | 307 139 | 280 951 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 768 NACE 9531 įmonių (2021).
Trumpai
UAB "Autogaras ir Ko" 2021 m. nurodė 193 596 € apyvartą, tai yra 8,6% daugiau nei 2020 m. ir užėmė 1 vietą tarp 8 „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė metus baigė patyrusi 26 188 € grynąjį nuostolį. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 41 031 €, o nuosavas kapitalas — 280 951 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Topiksas" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 110 988 | −11 495 | 6 |
| UAB "Rutenas" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 106 491 | −30 814 | 1 |
| UAB "LAMENA" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 91 258 | −23 400 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "PADŽERA" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 69 552 | −6 456 | — |
| MB Elektroservisas | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 52 035 | −3 967 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LIEPTAS" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 44 825 | 404 | 8 |
| MB "23 motors" | Kaunas | 193 582 | 14 433 | 5 |
| MB "CGA stiklai" | Radailių k. | 193 474 | 33 250 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 97. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Autogaras ir Ko" apyvarta?
2021 m. UAB "Autogaras ir Ko" nurodė 193 596 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Autogaras ir Ko" dirba pelningai?
2021 m. įmonė patyrė 26 188 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Autogaras ir Ko"?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Autogaras ir Ko"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Autogaras ir Ko"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą