UAB "ATTIKA" — įmonės kodas 300025444
- Įmonės kodas
- 300025444
- PVN nr.
- LT100002067116
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Zavišonių k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Zavišonių k., Pramonės g. 10, LT-17265, 17265 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7711 — Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon May 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 0 | 0 | 0 | 181 573 | 79 814 | 293 614 | 282 384 | 48 214 | 5 000 |
| Visos pajamos | — | 0 | 0 | 0 | 181 573 | 79 814 | 293 614 | 282 384 | 48 214 | 5 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 743 | 3 856 | 6 425 | 0 | 22 818 | 2 978 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 848 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 | 2 | 2 | 2 | 35 961 | 76 357 | 59 630 | 16 283 | 1 935 | 1 271 |
| Trumpalaikis turtas | 25 168 | 25 168 | 25 168 | 25 168 | 53 926 | 15 643 | 32 136 | 44 496 | 63 273 | 64 638 |
| Visi įsipareigojimai | 16 261 | 16 261 | 16 261 | 16 261 | 71 235 | 69 492 | 62 833 | 37 694 | 19 306 | 17 029 |
| Nuosavas kapitalas | 8 909 | 8 909 | 8 909 | 8 909 | 18 652 | 22 508 | 28 933 | 23 085 | 45 902 | 48 880 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 776 NACE 7711 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "ATTIKA" 2024 m. nurodė 5 000 € apyvartą, tai yra 89,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 2 978 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 59,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 17 029 €, o nuosavas kapitalas — 48 880 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB GETACAR | Gėlūnų k. | 15 720 | −20 568 | 1 |
| MB Kavrenta | Kaunas | 4 964 | 1 493 | — |
| MB "BST Constructions" | Vilnius | 5 080 | 1 710 | — |
| UAB TUNDRA Baltic | Vilnius | 4 850 | 2 652 | 2 |
| MB "NV-AUTO" | Rudaminos k. | 4 832 | −797 | — |
| MB Boltega | Meironiškių k. | 4 822 | −6 317 | — |
| MB Visi auto sprendimai | Krosna | 5 205 | 2 998 | — |
| UAB "Reinta" | Panevėžio r. sav. | 4 752 | −4 151 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — TOP 11 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 5. vieta — TOP 10 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 73. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės administracinė veikla veiklos srityje 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "ATTIKA" apyvarta?
2024 m. UAB "ATTIKA" nurodė 5 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "ATTIKA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 978 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 59,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "ATTIKA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "ATTIKA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ (EVRK 7711), įsikūrusi Zavišonių k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ATTIKA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą