UAB "ALTA Group" — įmonės kodas 302470158
- Įmonės kodas
- 302470158
- PVN nr.
- LT100006292515
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Šiaulių g. 21-1, LT-32111, 32111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jan 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 68 616 | 68 765 | 82 427 | 72 564 | 77 988 | 76 376 | 86 744 | 76 728 | 54 766 | 594 | 0 |
| Visos pajamos | 68 616 | 68 765 | 82 427 | 72 564 | 77 988 | 76 376 | 86 744 | 76 728 | 54 766 | 594 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 206 213 | 215 962 | 150 204 | 96 573 | 82 527 | 114 932 | 162 849 | 163 906 | 988 551 | 47 880 | 61 732 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 200 003 | 213 128 | 148 691 | 94 146 | 78 285 | 110 471 | 162 391 | 162 990 | 987 747 | 40 698 | 51 854 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 231 039 | 1 850 115 | 1 972 810 | 2 172 100 | 2 265 840 | 2 282 732 | 2 343 027 | 2 461 888 | 2 179 398 | 2 412 903 | 2 248 053 |
| Trumpalaikis turtas | 148 399 | 164 076 | 330 351 | 475 388 | 466 874 | 338 449 | 223 467 | 409 495 | 581 650 | 357 912 | 349 120 |
| Visi įsipareigojimai | 883 801 | 1 310 824 | 1 485 942 | 1 735 957 | 1 837 042 | 1 693 628 | 1 520 140 | 1 759 521 | 660 063 | 629 131 | 403 629 |
| Nuosavas kapitalas | 495 637 | 708 695 | 817 385 | 911 531 | 895 672 | 927 857 | 1 050 248 | 1 113 238 | 2 100 985 | 2 141 684 | 2 193 539 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "ALTA Group" 2025 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė uždirbo 51 854 € grynojo pelno. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 403 629 €, o nuosavas kapitalas — 2 193 539 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "P. Girault'o investicijos" | Vilnius | 800 | −6 545 | 1 |
| UAB "FS Real Estate" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 290 | −5 166 | 1 |
| UAB AKOM Capital Management | Kaunas | 194 | 469 240 | 3 |
| UAB "Akmena Invest" | Kretinga | 1 000 | −943 | — |
| Practica Seed Partners 2 UAB | Vilnius | 1 000 | −1 021 | 1 |
| Practica Seed Partners UAB | Vilnius | 1 000 | −791 | 1 |
| GRANDCHILD, UAB | Vilnius | 1 200 | 53 | 1 |
| UAB Spurto group | Vilnius | 2 123 | 5 580 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 10 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 88. vieta — TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 39. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "ALTA Group" apyvarta?
2025 m. UAB "ALTA Group" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "ALTA Group" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 51 854 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "ALTA Group"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "ALTA Group"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ALTA Group"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą