UAB "Alda invest" — įmonės kodas 303173868
- Įmonės kodas
- 303173868
- PVN nr.
- 303173868
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Smėlio g. 8-27, LT-10324, 10324 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6499 — Kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Oct 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
1,7 mln €▲ 95,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 633 290 | 2 676 661 | 10 272 | 1 309 392 | 945 363 | 2 039 327 | 477 488 | 874 698 | 1 713 729 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 34 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 633 290 | 2 676 126 | 8 823 | 1 318 666 | 945 363 | 2 039 327 | 477 488 | 874 698 | 1 709 928 |
| Grynasis nuostolis | 34 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 24 989 890 | 24 998 358 | 25 083 333 | 25 107 579 | 25 212 423 | 27 191 460 | 27 463 895 | 27 284 653 | 27 878 910 | 27 958 633 |
| Trumpalaikis turtas | 137 862 | 598 133 | 2 446 052 | 2 267 219 | 3 238 780 | 1 865 234 | 1 883 230 | 1 468 363 | 1 751 910 | 3 189 319 |
| Visi įsipareigojimai | 1 881 311 | 1 716 760 | 974 483 | 811 072 | 581 517 | 241 644 | 62 347 | 2 175 | 1 002 689 | 801 557 |
| Nuosavas kapitalas | 23 246 441 | 23 879 731 | 26 554 902 | 26 563 726 | 27 869 686 | 28 815 050 | 29 284 778 | 28 750 841 | 28 628 131 | 30 346 395 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 | 21 202 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 123 NACE 6499 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 1 709 928 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 801 557 €, o nuosavas kapitalas — 30 346 395 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2024 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.
- 51. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą veiklos srityje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Alda invest" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 709 928 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Alda invest"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Alda invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą“ (EVRK 6499), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Alda invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą