UAB "Airatrans" — įmonės kodas 151305948
- Įmonės kodas
- 151305948
- PVN nr.
- LT100006125613
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Vokiečių g. 5-16, LT-68137, 68137 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−7 317 €▲ 41,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 87 811 | 140 018 | 265 696 | 263 737 | 222 865 | 147 439 | 136 434 | 138 109 | 54 352 | — |
| Visos pajamos | 87 811 | 140 018 | 265 696 | 263 737 | 222 865 | 147 439 | 136 434 | 138 109 | 54 352 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 21 688 | 8 490 | 27 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 6 275 | 37 650 | 29 594 | 34 326 | 5 551 | 12 546 | 7 317 |
| Grynasis pelnas | 20 905 | 8 065 | 23 056 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 6 275 | 37 650 | 29 594 | 34 326 | 5 551 | 12 546 | 7 317 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 8 | 6 | 6 | 6 | 4 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 6 908 | 20 869 | 30 105 | 19 507 | 7 501 | 13 462 | 8 022 | 5 271 | 2 521 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 67 138 | 68 154 | 97 981 | 99 025 | 75 745 | 58 324 | 34 066 | 39 489 | 13 924 | 12 138 |
| Visi įsipareigojimai | 1 982 | 8 894 | 24 901 | 21 622 | 23 986 | 42 120 | 46 748 | 54 971 | 39 202 | 42 212 |
| Nuosavas kapitalas | 72 064 | 80 129 | 103 185 | 96 910 | 59 260 | 29 666 | −4 660 | −10 211 | −22 757 | −30 074 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 7 317 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 42 212 €, o nuosavas kapitalas — −30 074 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.
- 84. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
- 92. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Airatrans" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 317 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Airatrans"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Airatrans"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Airatrans"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą