UAB "60 plius" — įmonės kodas 304937888
- Įmonės kodas
- 304937888
- PVN nr.
- LT100011961813
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Dvaro g. 98-3, LT-76239, 76239 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5819 — Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 951 | 31 952 | 92 636 | 149 334 | 108 439 | 3 342 | 12 378 |
| Visos pajamos | 3 951 | 31 952 | 92 636 | 149 334 | 108 439 | 3 342 | 12 378 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 578 | 7 208 | 139 | 7 802 | 11 438 | 20 051 | 1 775 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 578 | 7 208 | 139 | 7 802 | 11 438 | 20 051 | 1 775 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 515 | 1 444 | 7 621 | 20 468 | 13 782 | 10 705 | 7 532 |
| Visi įsipareigojimai | 2 593 | 6 731 | 13 046 | 33 695 | 38 447 | 55 421 | 54 023 |
| Nuosavas kapitalas | 1 922 | −5 287 | −5 425 | −13 227 | −24 665 | −44 716 | −46 491 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 81 NACE 5819 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "60 plius" 2024 m. nurodė 12 378 € apyvartą, tai yra 270,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 1 775 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 54 023 €, o nuosavas kapitalas — −46 491 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LV PRO" | Šiauliai | 83 092 | 1 821 | 1 |
| VŠĮ "Planas Plius" | Vilnius | 12 340 | −6 620 | — |
| UAB "Liblanka" | Vilnius | 12 172 | −7 241 | 1 |
| UAB "Virtualioji realybė" | Vilnius | 12 691 | 1 103 | — |
| UAB "Žemėlapių artelė" | Grūžių k. | 12 001 | 2 965 | 1 |
| MB Printin | Spanėnų k. | 12 000 | −23 331 | — |
| "Specializuoti sprendimai", UAB | Vilnius | 11 898 | −1 602 | — |
| VšĮ "Vinilo studijos leidyba" | Vilnius | 11 721 | 363 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 20 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2023 m.▲ 51 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 23 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 95. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 67 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — TOP 100 įmonių kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 54. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "60 plius" apyvarta?
2024 m. UAB "60 plius" nurodė 12 378 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "60 plius" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 775 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "60 plius"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "60 plius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita leidybinė veikla, išskyrus programinės įrangos leidybą“ (EVRK 5819), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "60 plius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą