UAB "2 plius" — įmonės kodas 154242339
- Įmonės kodas
- 154242339
- PVN nr.
- LT542423314
- Regionas / savivaldybė
- Anykščiai
- Miestas
- Anykščiai
- Adresas
- Anykščiai, Mindaugo g. 23, LT-29141, 29141 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jan 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
151,3 tūkst. €▼ 75,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 161 144 | 160 995 | 372 390 | 173 186 | 423 420 | 0 | 15 692 | 177 204 | 606 854 | 151 336 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 392 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 161 144 | 160 995 | 372 390 | 173 186 | 423 420 | 0 | 13 975 | 177 204 | 606 854 | 151 336 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 392 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 049 515 | 1 449 163 | 1 449 163 | 1 449 163 | 1 449 163 | 1 848 811 | 1 849 536 | 1 849 536 | 1 849 536 | 1 849 536 |
| Trumpalaikis turtas | 978 688 | 362 618 | 975 974 | 1 177 265 | 1 245 386 | 888 957 | 978 929 | 1 142 515 | 1 492 919 | 1 606 148 |
| Visi įsipareigojimai | 567 066 | 490 696 | 731 662 | 759 797 | 604 498 | 670 109 | 746 831 | 833 314 | 695 369 | 657 262 |
| Nuosavas kapitalas | 1 461 134 | 1 321 082 | 1 693 472 | 1 866 628 | 2 090 048 | 2 067 656 | 2 081 631 | 2 158 734 | 2 647 083 | 2 798 419 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 | 3 901 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 114 NACE 9531 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 151 336 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 657 262 €, o nuosavas kapitalas — 2 798 419 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščiai) 2024 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai mieste 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.▼ 49 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščiai savivaldybėje 2024 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščiai) 2023 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai mieste 2023 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščiai) 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2023 m.▲ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščiai savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2022 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščiai savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2021 m.
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščiai savivaldybėje 2021 m.
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2020 m.
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščiai savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2019 m.
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2019 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2019 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "2 plius" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 151 336 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "2 plius"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "2 plius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Anykščiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "2 plius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą