Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra" — įmonės kodas 193474029
- Įmonės kodas
- 193474029
- PVN nr.
- 193474029
- Regionas / savivaldybė
- Tauragės r. sav.
- Miestas
- Taurų k.
- Adresas
- Tauragės r. sav., Tauragės sen., Taurų k., Alėjos g. 2, LT-72141, 72141 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 136 | 1 003 | 1 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 1 136 | 1 003 | 1 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 544 | 595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 347 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 68 | 0 | 0 | 1 220 | 730 | 512 | 1 180 | 0 | 1 570 | 771 | 319 |
| Grynasis pelnas | 0 | 544 | 595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 347 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 68 | 0 | 0 | 1 220 | 730 | 512 | 1 180 | 0 | 1 570 | 771 | 319 |
| Ilgalaikis turtas | 216 | 162 | 3 400 | 3 060 | 2 720 | 2 380 | 2 041 | 1 701 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 581 | 2 170 | 452 | 571 | 994 | 1 469 | 1 244 | 816 | 1 030 | 319 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 9 | 0 | 0 | 34 | 34 | 34 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 1 788 | 2 332 | 2 383 | 1 163 | 434 | −79 | −1 180 | −1 347 | −1 570 | −771 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra" 2025 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 39 vietą tarp 42 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Tauragės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 319 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Bendruomenė "Skaudvilės kraštas" | Skaudvilė | 0 | −58 168 | 4 |
| Bendruomenė "Griežpelkiai II" | Griežpelkių I k. | 0 | 0 | — |
| Žuvies populiarinimo asociacija | Selmoniškių k. 5 | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Gaurės intakas" | Trepų k. | 0 | 0 | — |
| Ginčų prevencijos asociacija | Kalniškių k. | 0 | 0 | — |
| Alijošiškių kaimo bendruomenė "Lakštingalų slėnis" | Alijošiškių k. | 0 | 0 | — |
| Pagirupio melioracijos sistemų naudotojų asociacija | Pagirupio k. | 11 | 0 | — |
| JAUNIMO KLUBAS "FENIKSAS" | Skaudvilė | 364 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra" apyvarta?
2025 m. Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 319 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Taurų k., Tauragės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Tauragės apskrities automobilių ir motociklų sporto teisejų ir veteranų klubas "Jūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą