Šventos kaimo bendruomenė "Šventa" — įmonės kodas 302968931
- Įmonės kodas
- 302968931
- PVN nr.
- 302968931
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionys
- Miestas
- Švenčionys
- Adresas
- Švenčionys, Taikos g. 15-37, LT-18113, 18113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jan 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 748 | 3 304 | 1 371 | 157 | 467 | 775 | 839 | 969 |
| Visos pajamos | 2 748 | 3 304 | 1 371 | 157 | 467 | 775 | 839 | 969 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 139 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 313 | 114 | 135 | 235 | 210 | 87 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 139 |
| Grynasis nuostolis | 313 | 114 | 135 | 235 | 210 | 87 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 168 | 101 | 99 | 65 | 91 | 115 | 128 | 260 |
| Visi įsipareigojimai | 129 | 176 | 345 | 546 | 782 | 893 | 890 | 883 |
| Nuosavas kapitalas | 39 | −75 | −246 | −481 | −691 | −778 | −762 | −623 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Šventos kaimo bendruomenė "Šventa" 2024 m. nurodė 969 € apyvartą, tai yra 15,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 9 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Švenčionys. Įmonė uždirbo 139 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 14,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 883 €, o nuosavas kapitalas — −623 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos urbanistinio šokio asociacija | Švenčionys | 1 100 | −342 | 1 |
| Švenčionių rajono medžiotojų ir žvejų draugija | Švenčionys | 7 813 | 0 | — |
| Švenčionių rajono neįgaliųjų draugija | Švenčionys | 32 427 | −118 | 4 |
| Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Viltis" Švenčionių skyrius | Švenčionys | 44 575 | 0 | 4 |
| Asociacija "Švenčionių miesto vietos veiklos grupė" | Švenčionys | 68 170 | 0 | 1 |
| Švenčionių rajono vietos veiklos grupė "Švenčionių partnerystė" | Švenčionys | 99 849 | 0 | 3 |
| Lepšių kaimo kraštiečių bendruomenė | Lepšių k. | 969 | 0 | — |
| Pažagienių kaimo bendruomenė "SAVAS" | Pažagienių k. | 970 | 915 | — |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — TOP 15 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionys) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 15 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Švenčionys) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šventos kaimo bendruomenė "Šventa" apyvarta?
2024 m. Šventos kaimo bendruomenė "Šventa" nurodė 969 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šventos kaimo bendruomenė "Šventa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 139 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 14,3%.
Kokia veikla užsiima Šventos kaimo bendruomenė "Šventa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Švenčionys.
Norite išsamios įmonės analizės Šventos kaimo bendruomenė "Šventa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą