Sveikatos prenumeratos, UAB — įmonės kodas 306117878
- Įmonės kodas
- 306117878
- PVN nr.
- 306117878
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Zibalai
- Adresas
- Širvintų r. sav., Zibalai, Gojaus g. 1, LT-19106, 19106 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jul 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 44 810 | 686 | 594 | 22 167 |
| Visos pajamos | 44 810 | 686 | 594 | 22 167 |
| Pelnas prieš mokesčius | 41 582 | 0 | 0 | 4 098 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 33 430 | 416 | 0 |
| Grynasis pelnas | 39 503 | 0 | 0 | 4 098 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 33 430 | 416 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 3 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 45 558 | 9 012 | 8 537 | 10 594 |
| Visi įsipareigojimai | 3 555 | 439 | 200 | 1 038 |
| Nuosavas kapitalas | 42 003 | 8 573 | 8 337 | 9 556 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2025).
Trumpai
Sveikatos prenumeratos, UAB 2025 m. nurodė 22 167 € apyvartą, tai yra 3 631,8% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 7 vietą tarp 8 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Širvintų r. sav.. Įmonė uždirbo 4 098 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 18,5%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 038 €, o nuosavas kapitalas — 9 556 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė Mhc baltic | Zibalai | 210 | −889 | 1 |
| MB Maigau | Rusokų k. 1 | 10 750 | 1 999 | 1 |
| Dasata group, UAB | Zibalai | 12 897 | −27 361 | 3 |
| MB "Skaitmeninis švyturys" | Liuliškių k. 14 | 25 431 | 777 | — |
| Žd group, UAB | Zibalai | 40 003 | −14 178 | 1 |
| MB "Medijos publikavimas" | Rusokų k. 1 | 57 939 | −19 108 | 1 |
| Aina group, UAB | Zibalai | 75 421 | −41 131 | 2 |
| UAB "Eltrum systems" | Družų k. | 90 259 | 11 076 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 11 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sveikatos prenumeratos, UAB apyvarta?
2025 m. Sveikatos prenumeratos, UAB nurodė 22 167 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sveikatos prenumeratos, UAB dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 4 098 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 18,5%.
Kiek darbuotojų turi Sveikatos prenumeratos, UAB?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Sveikatos prenumeratos, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Zibalai, Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Sveikatos prenumeratos, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą