Stulpinų bendruomenė — įmonės kodas 302490919
- Įmonės kodas
- 302490919
- PVN nr.
- 302490919
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Gėlių g. 10, LT-87111, 87111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8130 — Kraštovaizdžio tvarkymas
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Mar 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 533 | 362 | 408 | 404 | 156 | 535 | 273 | 429 |
| Visos pajamos | 533 | 362 | 408 | 404 | 156 | 535 | 273 | 429 |
| Pelnas prieš mokesčius | 506 | 340 | 379 | 0 | 125 | 499 | 232 | 387 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 745 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 506 | 340 | 379 | 0 | 125 | 499 | 232 | 387 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 745 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 4 084 | 4 424 | 4 803 | 4 059 | 4 183 | 4 682 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 412 NACE 8130 įmonių (2023).
Trumpai
Stulpinų bendruomenė 2023 m. nurodė 429 € apyvartą, tai yra 57,1% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklos srities įmonių Telšiai. Įmonė uždirbo 387 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 90,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Žemsi | Telšiai | 11 717 | 2 072 | — |
| MB "Digeda" | Telšiai | 43 759 | −5 616 | 2 |
| MB "Matjona" | Telšiai | 52 746 | 647 | 2 |
| Kaimo bendruomenė "Lunka" | Saldutiškis | 441 | 52 | 1 |
| Uosio bendruomenė | Pabiržio k. | 413 | −572 | — |
| MB "Prankasa" | Vijolių k. | 450 | −87 | — |
| MB "Tvarus sodas" | Kaunas | 455 | −1 503 | — |
| UAB "Doluma" | Molėtai | 400 | 83 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Telšiai) 2023 m.
- 20. vieta — TOP 21 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Telšiai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Stulpinų bendruomenė apyvarta?
2023 m. Stulpinų bendruomenė nurodė 429 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Stulpinų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 387 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 90,2%.
Kokia veikla užsiima Stulpinų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kraštovaizdžio tvarkymas“ (EVRK 8130), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės Stulpinų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą