ST Holdings UAB — įmonės kodas 304414546
- Įmonės kodas
- 304414546
- PVN nr.
- 304414546
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Savanorių pr. 61, LT-03149, 03149 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
653,9 tūkst. €▼ 96,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 31 960 148 | 64 718 144 | 56 602 595 | 53 496 349 | 64 025 255 | 90 060 390 | 31 632 050 | — |
| Visos pajamos | — | 31 960 148 | 64 718 144 | 56 602 595 | 53 496 349 | 64 025 255 | 90 060 390 | 31 632 050 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 464 871 | 149 012 | 5 042 260 | 7 532 488 | 0 | 6 778 355 | 17 136 138 | 740 139 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 299 098 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 126 657 | 5 015 926 | 2 210 618 | 689 877 | 6 550 068 | 17 029 073 | 653 861 |
| Grynasis nuostolis | 2 | 781 660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 500 | 10 086 500 | 20 128 322 | 12 406 648 | 13 515 738 | 11 098 420 | 28 951 900 | 23 562 301 | 21 052 258 |
| Trumpalaikis turtas | 18 | 8 512 879 | 263 783 | 366 778 | 7 070 327 | 13 252 676 | 10 559 338 | 4 964 919 | 3 164 016 |
| Visi įsipareigojimai | 20 | 12 778 513 | 7 781 752 | 502 048 | 428 236 | 352 078 | 9 542 834 | 5 413 247 | 362 589 |
| Nuosavas kapitalas | 2 498 | 8 160 487 | 16 405 721 | 16 345 418 | 14 481 996 | 23 943 808 | 26 859 869 | 25 945 500 | 23 847 619 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 653 861 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 362 589 €, o nuosavas kapitalas — 23 847 619 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) pagal apyvartą 2023 m.
- 29. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 39. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Vilnius savivaldybėje 2023 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Vilnius mieste 2023 m.
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 13. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje pagal apyvartą 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje pagal apyvartą 2019 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 80. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar ST Holdings UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 653 861 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi ST Holdings UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima ST Holdings UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės ST Holdings UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą