Sporto klubas "Šilalės futbolas" — įmonės kodas 304224970
- Įmonės kodas
- 304224970
- PVN nr.
- 304224970
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Dariaus ir Girėno g. 54, LT-75129, 75129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 630 | 1 139 | 10 187 | 3 255 | 373 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 630 | 1 139 | 10 187 | 3 255 | 373 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 438 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 438 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 482 | 1 095 | 1 836 | 638 | 157 | 595 | 464 | 334 | 47 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Sporto klubas "Šilalės futbolas" 2024 m. nurodė 373 € apyvartą, tai yra 88,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ R. Matučio sporto klubas | Šilalė | 6 985 | −24 | — |
| Sporto klubas "Šilalės lūšis" | Šilalė | 61 914 | 1 049 | — |
| Asociacija "Neatpažinti skraidantys objektai" | Klemiškės II k. | 373 | 97 | — |
| Molėtų miesto rankinio sporto klubas "Asveja" | Molėtai | 374 | 374 | — |
| VšĮ "UNCLES" | Vilnius | 371 | −1 691 | — |
| Sporto klubas "TENDEMAS" | Naudvario k. | 376 | 0 | — |
| LTU Rowing Klubas | Klaipėda | 378 | 0 | — |
| Automobilių sporto klubas "GM Motorsport" | Rokiškis | 367 | 246 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — TOP 12 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 11 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sporto klubas "Šilalės futbolas" apyvarta?
2024 m. Sporto klubas "Šilalės futbolas" nurodė 373 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sporto klubas "Šilalės futbolas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Sporto klubas "Šilalės futbolas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės Sporto klubas "Šilalės futbolas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą