VšĮ R. Matučio sporto klubas — įmonės kodas 304909796
- Įmonės kodas
- 304909796
- PVN nr.
- 304909796
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Beržynėlio g. 8, LT-75121, 75121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Aug 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 2 971 | 4 885 | 19 761 | 7 584 | 6 494 | 6 985 |
| Visos pajamos | 0 | 2 971 | 4 885 | 19 761 | 7 584 | 6 494 | 6 985 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 276 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 | 0 | 0 | 619 | 515 | 0 | 24 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 276 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 | 0 | 0 | 619 | 515 | 0 | 24 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 18 | 2 329 | 11 612 | 2 500 | 385 | 161 | 60 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 223 | 2 000 | 3 000 | 1 500 | 1 000 | 922 |
| Nuosavas kapitalas | 18 | 19 | 19 | −600 | −1 115 | −839 | −862 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ R. Matučio sporto klubas 2024 m. nurodė 6 985 € apyvartą, tai yra 7,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė metus baigė patyrusi 24 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 922 €, o nuosavas kapitalas — −862 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Sporto klubas "Šilalės lūšis" | Šilalė | 61 914 | 1 049 | — |
| Tinklinio klubas "Viktorija" | Vilnius | 6 990 | 1 740 | — |
| Varduvos sporto klubas | Mažeikiai | 6 991 | 3 834 | — |
| Sporto klubas "Gekonas" | Jonava | 7 000 | 3 500 | — |
| Asociacija Elektrėnų smiginio klubas "Dublis" | Elektrėnai | 6 967 | 7 | — |
| VšĮ "Vilniaus gimnastės" | Vilnius | 6 964 | 4 071 | — |
| UAB "Energridas" | Klaipėda | 6 950 | 95 | 1 |
| Asociacija "Rankelė" | Gargždai | 7 022 | 918 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 12 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 11 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ R. Matučio sporto klubas apyvarta?
2024 m. VšĮ R. Matučio sporto klubas nurodė 6 985 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ R. Matučio sporto klubas dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 24 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ R. Matučio sporto klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ R. Matučio sporto klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą