Sporto klubas "Gali ir tu.lt" — įmonės kodas 304111428
- Įmonės kodas
- 304111428
- PVN nr.
- 304111428
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Vytauto Didžiojo g. 23A-27, LT-60128, 60128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Oct 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 589 | 704 | 919 | 462 | 495 | 500 | 542 | 131 |
| Visos pajamos | 0 | 589 | 704 | 919 | 462 | 495 | 500 | 542 | 131 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 33 | 73 | 0 | 23 | 56 | 63 | 101 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 43 | 0 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 |
| Grynasis pelnas | 0 | 33 | 73 | 0 | 23 | 56 | 63 | 101 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 43 | 0 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 67 | 165 | 269 | 129 | 152 | 207 | 270 | 371 | 350 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Nuosavas kapitalas | −43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 507 NACE 9319 įmonių (2023).
Trumpai
Sporto klubas "Gali ir tu.lt" 2023 m. nurodė 131 € apyvartą, tai yra 75,8% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė metus baigė patyrusi 21 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Raseinių motyvas" | Raseiniai | 1 850 | −71 | — |
| Meiliškių medžiotojų klubas | Raseiniai | 2 393 | 0 | — |
| VšĮ "Vytneris" | Raseiniai | 7 000 | −4 003 | — |
| Medžiotojų būrelis "Ąžuolai" | Raseiniai | 8 835 | 8 305 | — |
| Raseinių medžiotojų ir žvejų draugija | Raseiniai | 34 311 | 0 | 1 |
| Asociacija "Raseinių krepšinis" | Raseiniai | 99 930 | −15 115 | 1 |
| VšĮ Fishing LT | Raudondvario k. | 131 | −72 | — |
| VšĮ "VDautosport" | Utena | 130 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sporto klubas "Gali ir tu.lt" apyvarta?
2023 m. Sporto klubas "Gali ir tu.lt" nurodė 131 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sporto klubas "Gali ir tu.lt" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 21 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Sporto klubas "Gali ir tu.lt"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės Sporto klubas "Gali ir tu.lt"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą