Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA" — įmonės kodas 302751301
- Įmonės kodas
- 302751301
- PVN nr.
- 302751301
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Smiglių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Smiglių k., Upės g. 88, LT-14168, 14168 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 | 11 | 0 | 0 | 1 104 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 161 | 3 661 | 4 243 | 1 498 | 1 523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 | 11 | 0 | 0 | 1 104 |
| Grynasis nuostolis | 4 161 | 3 661 | 4 243 | 1 498 | 1 523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 448 | 1 240 | 151 | 0 | 177 | 111 | 100 | 339 | 490 | 233 |
| Visi įsipareigojimai | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 | 372 | 372 | 0 | 610 |
| Nuosavas kapitalas | −4 082 | −7 743 | −11 986 | −13 484 | −1 046 | −261 | −272 | −33 | 0 | −377 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 50 vietą tarp 60 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 1 104 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 610 €, o nuosavas kapitalas — −377 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos taidzičiuan asociacija | Vaidotų k. | 0 | −1 093 | — |
| Sporto klubas "EMINA" | Didžiosios Riešės k. | 0 | −1 199 | 1 |
| Šaškių ir pokerio klubas "Genys" | Didžiosios Riešės k. | 0 | 0 | — |
| VšĮ "Vilniaus krepšinio akademija" | Juškonių k. | 0 | 0 | 1 |
| VšĮ Vilniaus autokroso klubas | Rudaminos k. | 0 | −198 | 2 |
| MB studija "Laisvalaikis ir sportas" | Avižienių k. | 0 | 0 | — |
| VšĮ "Rudamina" | Rudaminos k. | 0 | −487 | — |
| "World Practical Shooting Federation" | Skaidiškių k. | 0 | 75 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA" apyvarta?
2024 m. Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 104 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Smiglių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Sporto ir laisvalaikio klubas "ULTRA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą