Šilalės medžiotojų būrelis — įmonės kodas 191547496
- Įmonės kodas
- 191547496
- PVN nr.
- 191547496
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Pažiuržmočio k. 6
- Adresas
- Šilalės r. sav., Didkiemio sen., Pažiuržmočio k. 6, LT-75261, 75261 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 464 | 10 358 | 13 999 | 25 160 | 14 447 | 19 932 | 21 417 | 24 429 |
| Visos pajamos | 7 464 | 10 358 | 13 999 | 25 160 | 14 447 | 19 932 | 21 417 | 24 429 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 593 | 3 416 | 14 015 | 0 | 3 671 | 4 556 | 8 239 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 487 | 0 | 0 | 0 | 436 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 593 | 3 416 | 14 015 | 0 | 3 671 | 4 556 | 8 239 |
| Grynasis nuostolis | 1 487 | 0 | 0 | 0 | 436 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 760 | 2 760 | — | 2 760 | 2 760 | 2 760 | 2 760 | 2 760 |
| Trumpalaikis turtas | 7 464 | 10 358 | — | 12 580 | 9 601 | 13 295 | 17 930 | 26 079 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | — | 15 340 | 0 | 23 | 102 | 11 |
| Nuosavas kapitalas | 2 760 | 2 760 | 2 760 | 0 | 12 361 | 16 032 | 20 588 | 28 828 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Šilalės medžiotojų būrelis 2024 m. nurodė 24 429 € apyvartą, tai yra 14,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 6 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 8 239 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 33,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 €, o nuosavas kapitalas — 28 828 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šilalės skyriaus "AKMENOS" medžiotojų būrelis | Šiauduvos k. | 12 926 | 0 | — |
| "Šilalės sportinio šaudymo asociacija" | Kiaukų k. | 5 949 | 150 | — |
| VšĮ "Moto-30" | Kalnyčių k. | 118 572 | 0 | — |
| VšĮ "Andrius racing" | Vilnius | 24 443 | 0 | 1 |
| MB "Judesio alchemija" | Jonava | 24 461 | 10 105 | — |
| VšĮ Sorokin Team | Vilnius | 24 372 | −1 103 | 1 |
| Medžiotojų būrelis "Maženiai" | Panevėžys | 24 370 | 0 | — |
| Žvejų klubas "Penki žvejai" | Ginkūnų k. | 24 495 | 11 790 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — TOP 12 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 5. vieta — TOP 14 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šilalės medžiotojų būrelis apyvarta?
2024 m. Šilalės medžiotojų būrelis nurodė 24 429 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šilalės medžiotojų būrelis dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 8 239 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 33,7%.
Kokia veikla užsiima Šilalės medžiotojų būrelis?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Pažiuržmočio k. 6, Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Šilalės medžiotojų būrelis?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą