Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga — įmonės kodas 176643320
- Įmonės kodas
- 176643320
- PVN nr.
- 176643320
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Dariaus ir Girėno g. 41A Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Sep 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 737 | 23 254 | 27 994 | 29 182 | 29 933 | 28 926 | 30 250 | 31 880 | 34 915 | 40 638 |
| Visos pajamos | 20 737 | 23 254 | 27 994 | 29 182 | 29 933 | 28 926 | 30 250 | 31 880 | 34 915 | 40 638 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 1 840 | 1 428 | 1 032 | 810 | 186 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 4 460 | 5 563 | 5 662 | 6 356 | 7 928 | 8 635 | 9 039 | 8 320 | 7 633 | 6 875 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga 2024 m. nurodė 40 638 € apyvartą, tai yra 16,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šilalės sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija | Šilalė | 14 797 | 0 | 2 |
| "Medvėgalio projektai" | Šilalė | 13 448 | 469 | — |
| Viešoji įstaiga "Socialinės gerovės projektai" | Šilalė | 9 871 | 0 | 2 |
| Panevėžio autizmo asociacija "Lietaus vaikai" | Panevėžys | 40 640 | 0 | 1 |
| Vilkaviškio rajono asmenų su negalia draugija | Vilkaviškis | 40 644 | −477 | 7 |
| MB "Bendrijų valdymas" | Kaunas | 40 683 | 15 742 | — |
| Viešoji įstaiga "Gamtosaugos projektų vystymo fondas" | Vilnius | 40 522 | −3 622 | — |
| Visuomeninė organizacija Ilgižių krašto kaimų bendruomenė "SANTAKA" | Ilgižių III k. | 40 807 | 0 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.
- 7. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 96. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga apyvarta?
2024 m. Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga nurodė 40 638 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės Šilalės krašto neįgaliųjų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą