Šalčininkų rajono vartotojų kooperatyvas — įmonės kodas 174924831
- Įmonės kodas
- 174924831
- PVN nr.
- LT749248314
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vilniaus g. 53, LT-17116, 17116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Kooperatinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2021)
——
Grynasis pelnas (2021)
−25,2 tūkst. €▲ 87,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 278 444 | 244 379 | 293 517 | 267 075 | 36 207 | 1 208 | — |
| Visos pajamos | 278 444 | 244 379 | 293 517 | 267 075 | 36 207 | 1 208 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 369 | 0 | 3 216 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 37 386 | 0 | 13 816 | 193 072 | 206 846 | 25 243 |
| Grynasis pelnas | 3 369 | 0 | 3 216 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 37 386 | 0 | 13 816 | 193 072 | 206 846 | 25 243 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 439 436 | 432 665 | 439 063 | 428 932 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 332 523 | 310 777 | 345 358 | 272 390 | 442 345 | 104 261 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 223 687 | 232 729 | 270 492 | 198 209 | 132 304 | 1 065 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 548 272 | 510 713 | 513 929 | 503 113 | 310 041 | 103 196 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 278 NACE 4712 įmonių (2021).
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 25 243 € grynąjį nuostolį. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Šalčininkų rajono vartotojų kooperatyvas dirba pelningai?
2021 m. įmonė patyrė 25 243 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Šalčininkų rajono vartotojų kooperatyvas?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Šalčininkų rajono vartotojų kooperatyvas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės Šalčininkų rajono vartotojų kooperatyvas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą