Šakių ūkininkų sąjunga — įmonės kodas 302542077
- Įmonės kodas
- 302542077
- PVN nr.
- 302542077
- Regionas / savivaldybė
- Šakiai
- Miestas
- Šakiai
- Adresas
- Šakiai, Bažnyčios g. 4, LT-71115, 71115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Aug 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 5 275 | 2 630 | 4 010 | 4 125 | 90 | 90 | 60 | 30 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 5 275 | 2 630 | 4 010 | 4 125 | 90 | 90 | 60 | 30 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 275 | 2 630 | 4 010 | 4 125 | 90 | 0 | 0 | 25 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 027 | 0 | 531 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 275 | 2 630 | 4 010 | 4 125 | 90 | 0 | 0 | 25 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 027 | 0 | 531 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 971 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 4 026 | 3 612 | 3 204 | 6 882 | 3 971 | 0 | 2 961 | 2 984 | 2 454 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 454 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 4 026 | 0 | 0 | 6 882 | 3 971 | 3 971 | 2 961 | 2 984 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Šakių ūkininkų sąjunga 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 18 vietą tarp 21 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šakiai. Įmonė metus baigė patyrusi 531 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 454 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Pensininkų bendrija "Šakių bočiai" | Šakiai | 0 | 0 | — |
| Šakių rajono lietuvių kalbos puoselėtojų klubas "Žodžio tėviškė" | Šakiai | 0 | 0 | — |
| Šakių "KK SPLITAS" | Šakiai | 0 | −38 | — |
| Šakių LIONS klubas | Šakiai | 0 | 0 | — |
| European grappling federation | Šakiai | 0 | 0 | — |
| World grappling federation | Šakiai | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Zanavykų sąšauka" | Šakiai | 30 | 0 | — |
| Šakių moterų veiklos klubas | Šakiai | 72 | −710 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2023 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šakių ūkininkų sąjunga apyvarta?
2024 m. Šakių ūkininkų sąjunga nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šakių ūkininkų sąjunga dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 531 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Šakių ūkininkų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Šakiai.
Norite išsamios įmonės analizės Šakių ūkininkų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą