RV Investment, UAB — įmonės kodas 302944414
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 302944414
- PVN nr.
- LT100009554316
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Pervalkos g. 29E, LT-93104, 93104 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Dec 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−154,4 tūkst. €▼ 51,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 149 689 | 2 584 | — | — | 60 000 | — | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 149 689 | 2 584 | — | — | 60 000 | — | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 61 647 | 0 | 0 | 0 | 58 023 | 0 | 21 894 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 641 | 4 018 | 9 513 | 0 | 504 | 0 | 27 641 | 102 186 | 154 401 |
| Grynasis pelnas | 58 565 | 0 | 0 | 0 | 57 982 | 0 | 20 900 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 641 | 4 018 | 9 513 | 0 | 504 | 0 | 27 641 | 102 186 | 154 401 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 58 148 | 58 148 | 58 148 | 58 148 | 1 898 | 176 397 | 201 397 | 2 026 397 | 2 573 897 | 2 613 397 |
| Trumpalaikis turtas | 154 255 | 66 242 | 65 310 | 59 263 | 101 413 | 56 063 | 59 638 | 3 042 | 87 916 | 86 715 |
| Visi įsipareigojimai | 153 266 | 68 915 | 72 042 | 75 497 | 3 360 | 133 013 | 140 688 | 1 936 733 | 2 669 556 | 2 862 549 |
| Nuosavas kapitalas | 59 137 | 55 496 | 51 478 | 41 965 | 99 947 | 99 443 | 120 343 | 92 702 | −7 563 | −161 964 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 154 401 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 862 549 €, o nuosavas kapitalas — −161 964 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar RV Investment, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 154 401 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi RV Investment, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima RV Investment, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės RV Investment, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą