"Rustikas", UAB — įmonės kodas 303400725
- Įmonės kodas
- 303400725
- PVN nr.
- LT100008877117
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Butkelių k. 6A
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetų sen., Butkelių k. 6A, LT-32312, 32312 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3100 — Baldų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 107 979 | 138 847 | 106 039 | 144 683 | 163 356 | 245 737 | 267 551 | 236 181 | 32 389 | 18 782 |
| Visos pajamos | 107 979 | 138 847 | 106 039 | 144 683 | 163 356 | 245 737 | 267 551 | 236 181 | 32 389 | 18 782 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 3 540 | 3 022 | 5 788 | 0 | 17 382 | 13 434 | 7 888 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 27 883 | 0 | 0 | 0 | 32 593 | 0 | 0 | 0 | 90 086 | 5 773 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 009 | 2 569 | 5 414 | 0 | 16 600 | 12 829 | 7 533 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 27 883 | 0 | 0 | 0 | 32 593 | 0 | 0 | 0 | 90 086 | 5 773 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 7 | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 118 361 | 103 615 | 86 019 | 120 787 | 103 994 | 76 662 | 48 176 | 31 374 | 15 044 | 9 141 |
| Trumpalaikis turtas | 70 179 | 76 452 | 102 495 | 108 446 | 143 666 | 180 690 | 190 747 | 179 483 | 108 252 | 108 337 |
| Visi įsipareigojimai | 20 246 | 12 263 | 18 106 | 49 613 | 101 177 | 96 587 | 61 062 | 25 236 | 27 965 | 27 967 |
| Nuosavas kapitalas | 168 294 | 171 102 | 173 671 | 179 863 | 147 270 | 163 870 | 178 086 | 185 621 | 95 535 | 89 762 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 | 2 954 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 095 NACE 3100 įmonių (2024).
Trumpai
"Rustikas", UAB 2024 m. nurodė 18 782 € apyvartą, tai yra 42,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Baldų gamyba“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 773 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 27 967 €, o nuosavas kapitalas — 89 762 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Baldų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Labai puiku" | Kriaunėnų k. 10 | 51 092 | −25 335 | 3 |
| UAB "Neto baldai" | Kaunas | 18 726 | −15 709 | 1 |
| UAB STROMDAL DESIGN | Vilnius | 18 699 | −7 640 | — |
| UAB "FURLITA" | Lakštučių k. | 18 979 | 2 041 | — |
| MB "Baldų Mantas" | Kaunas | 19 005 | 5 600 | — |
| MB Alltops | Kaunas | 19 009 | 8 535 | — |
| MB "Dubysos baldai" | Kaunas | 19 020 | 306 | 2 |
| UAB "Baldų gausa" | Vilnius | 19 063 | −11 660 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 19. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 53 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 37. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 28. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Rustikas", UAB apyvarta?
2024 m. "Rustikas", UAB nurodė 18 782 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Rustikas", UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 773 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi "Rustikas", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Rustikas", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Baldų gamyba“ (EVRK 3100), įsikūrusi Butkelių k. 6A, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Rustikas", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą