RR construction UAB — įmonės kodas 304888544
- Įmonės kodas
- 304888544
- PVN nr.
- LT100011789615
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, J. Žemgulio g. 46, LT-35239, 35239 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1623 — Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−37,4 tūkst. €▼ 113,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 41 706 | 111 154 | 62 756 | 64 872 | 311 420 | — |
| Visos pajamos | — | 41 706 | 111 154 | 62 756 | 64 872 | 311 420 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 808 | 2 367 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 872 | 0 | 0 | 2 178 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 652 | 2 247 | 0 | 33 699 | 279 370 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 872 | 0 | 0 | 2 178 | 0 | 0 | 37 445 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 9 253 | 8 257 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 864 | 10 129 | 13 524 | 86 573 | 52 | 450 067 | 412 622 |
| Visi įsipareigojimai | 1 236 | 4 849 | 5 997 | 92 538 | 167 576 | 173 812 | 173 812 |
| Nuosavas kapitalas | −372 | 5 280 | 7 527 | 3 349 | 37 017 | 276 255 | 238 810 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 262 NACE 1623 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 37 445 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 173 812 €, o nuosavas kapitalas — 238 810 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2023 m.▲ 51 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Panevėžys) 2023 m.
- 81. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2023 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 46. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar RR construction UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 37 445 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi RR construction UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima RR construction UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių, išskyrus medinius surenkamus pastatus, gamyba“ (EVRK 1623), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės RR construction UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą