Rokenrolas po burėmis — įmonės kodas 305743530
- Įmonės kodas
- 305743530
- PVN nr.
- 305743530
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Klevinės vs.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Klevinės vs., Arkos g. 13-1, LT-14180, 14180 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9311 — Sporto įrenginių eksploatavimas
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Apr 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 500 | 340 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 500 | 340 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 195 | 1 367 | 2 104 | 194 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 195 | 1 367 | 2 104 | 194 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 698 | 846 | 360 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 70 | 390 | 1 804 | 1 265 |
| Nuosavas kapitalas | −195 | −1 562 | −3 666 | −3 860 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 63 NACE 9311 įmonių (2024).
Trumpai
Rokenrolas po burėmis 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 10 vietą tarp 10 „Sporto įrenginių eksploatavimas“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 194 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 265 €, o nuosavas kapitalas — −3 860 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto įrenginių eksploatavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| DAINOS ŠAUDYMO KLUBAS | Skaidiškių k. | 48 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga A.Petrovo jojimo centras | Kiemelių k. | 7 220 | −64 | — |
| Viešoji įstaiga "KAIRIO SKRYDŽIAI" | Dvarykščių k. | 9 968 | −21 481 | 2 |
| Paul Tait Golf Services MB | Masionių vs. | 22 400 | −4 651 | — |
| UAB "LV laisvalaikio pramogos" | Miškonių k. | 23 290 | 635 | 2 |
| UAB "Bazilis" | Klonių k. | 39 023 | −273 | 1 |
| MB "Sporto turas" | Vilkiškių k. | 39 546 | 10 961 | — |
| UAB We Ride Together | Avižienių k. | 53 910 | −54 065 | 2 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Rokenrolas po burėmis apyvarta?
2024 m. Rokenrolas po burėmis nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Rokenrolas po burėmis dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 194 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Rokenrolas po burėmis?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto įrenginių eksploatavimas“ (EVRK 9311), įsikūrusi Klevinės vs., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Rokenrolas po burėmis?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą