"RIGHT CREATORS", UAB — įmonės kodas 303040483
- Įmonės kodas
- 303040483
- PVN nr.
- LT100013679713
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4619 — Nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 750 | 22 956 | 36 076 | 12 937 | 179 | 3 000 | 51 864 | 71 153 | 52 767 | 23 582 |
| Visos pajamos | 17 750 | 22 956 | 36 076 | 12 937 | 179 | 3 000 | 51 864 | 71 153 | 52 767 | 23 582 |
| Pelnas prieš mokesčius | 316 | 2 679 | 1 957 | 0 | 0 | 21 745 | 9 297 | 28 936 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 20 806 | 3 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 300 | 2 545 | 1 859 | 0 | 0 | 21 584 | 8 832 | 27 489 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 20 806 | 3 125 | 0 | 0 | 0 | 3 430 | 52 043 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | — | 3 | 6 | 4 | 6 | 7 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 5 600 | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 5 000 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 50 703 | 54 786 | 46 603 | 33 861 | 26 488 | 37 816 | 63 907 | 133 017 | 86 277 | 94 127 |
| Visi įsipareigojimai | 20 760 | 4 225 | 1 801 | 4 265 | 17 | 15 250 | 34 600 | 76 221 | 65 729 | 248 661 |
| Nuosavas kapitalas | 29 943 | 50 561 | 50 402 | 29 596 | 26 471 | 48 055 | 56 887 | 84 376 | 80 946 | 28 903 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 153 NACE 4619 įmonių (2024).
Trumpai
"RIGHT CREATORS", UAB 2024 m. nurodė 23 582 € apyvartą, tai yra 55,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 52 043 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, tai yra 16,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 248 661 €, o nuosavas kapitalas — 28 903 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Paprastai" | Grigiškių m. | 23 232 | −6 357 | — |
| UAB Toffer | Vilniaus m. sav. | 116 388 | 618 | 1 |
| MB "Lankstus fasadas" | Kupiškis | 23 435 | 10 565 | — |
| UAB "Destinata" | Vilnius | 23 324 | −2 064 | 2 |
| UAB "Farahani invest" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 24 000 | 21 607 | — |
| UAB "Adikra" | Kaunas | 22 758 | −12 850 | 1 |
| UAB "Sinela" | Paringuvio k. | 22 400 | −28 174 | 2 |
| MB Hofu services | Palanga | 22 250 | −30 256 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — TOP 100 įmonių nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 79. vieta — TOP 100 įmonių nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "RIGHT CREATORS", UAB apyvarta?
2024 m. "RIGHT CREATORS", UAB nurodė 23 582 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "RIGHT CREATORS", UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 52 043 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi "RIGHT CREATORS", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "RIGHT CREATORS", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuotos didmeninės prekybos agentų veikla“ (EVRK 4619), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "RIGHT CREATORS", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą